Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 gegužės 14d. 19:00

Vėžiu sirgusį brolį mačetėmis užkapojęs pensininkas pasiteisino: „Jis visus mušdavo, o pats atgal negaudavo“

Kaltinamasis teisme 15MAX
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaltinamasis teisme
Gegužės 11 dieną Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Stanislovui Markevičiui, kuris pernai birželį Kėdainiuose mačetėmis mirtinai užkapojo savo brolį. Nuteistasis teigė, kad tik gynėsi. Neva brolis visus mušdavęs, o pats niekuomet negaudavęs atgal. Brolžudystę teismas įvertino 11 metų nelaisvės.

Remiantis bylos medžiaga, anksčiau teistas (teistumas jau išnykęs) pensininkas S.Markevičius kaltintas tuo, kad 2020 metų birželio 29 dieną savo namuose Kėdainiuose, M.Daukšos g., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, išgertuvių metu nužudė savo brolį A.M., su kuriuo kartu gyveno.

Dėl asmeninių priežasčių kilus konfliktui, be aiškios priežasties jis sudavė broliui į galvos, krūtinės ir dešinės plaštakos sritis ne mažiau kaip keturis smūgius namuose turimomis mačetėmis ir kitu aštriu, ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu įrankiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

27:27
00:41
27:12

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min