Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vidurdienį Jonavoje apvogti iš mokyklos ėję vaikai

Įvykio vietoje
Jonavos žinios nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: Jonavos žinios
0
A A

Į „Jonavos žinias“ kreipėsi jonavietė ir pranešė apie įžūlią vagystę Rimkų mikrorajone. 

Antradienį apie 13.30 val. iš mokyklos einančius 9-11 metų vaikus užpuolė paauglys, iškraustė kišenes.

„Tai įvykis, kuris labai neramina. Šiandien mano sūnui ir dar keliems vaikams einant iš mokyklos, esančios Rimkų mikrorajone, netoli Chemikų gatvėje esančios vaikų žaidimų aikštelės, prie jų prisiartino vaikinukas ir pareikalavo atiduoti telefonus.

Jiems atsakius, kad neturi, šis ėmė grasinti, kad bus blogai. Iškraustęs vaikų kišenes ir kuprines, pasišalino. Po to pripuolė prie greta ėjusių mergaičių. Iš jų irgi pareikalavo telefonų, bet mergaitės, pamačiusios einančią moterį, paprašė jos pagalbos“, – pasakojo moteris.

Pasak jonavietės, vaikus užpuolusiam paaugliui galėjo būti maždaug nuo 15 iki 18 metų, tačiau dėl amžiaus moteris nėra tikra – mat išsigandusiems vaikams pasakyti užpuoliko amžių yra sudėtinga.

„Dėl šio įvykio policijoje yra užregistruoti pareiškimai. Gal yra daugiau nukentėjusiųjų ar mačiusių tą vaikiną? Jis buvo su juoda striuke, ant galvos – gobtuvas.

Baisiausia, kad mūsų vaikai nesaugūs šviesiu paros metu. Panašu, kad jonaviečiams reikia patiems gaudyti tokius pradedančius nusikaltėlius. Reikia įspėti visuomenę dėl tokių išpuolių prieš vaikus“, – kalbėjo moteris.

Rajono savivaldybės atstovų teigimu, vienas iš daugiausiai rūpesčių keliančių Chemikų gatvėje gyvenančių vaikų netrukus bus išvežtas į socializacijos centrą. Chemikų gatvėje ties 136 pastatu buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, tačiau beveik iš karto viena iš jų buvo sudaužyta.

Dėl Chemikų gatvėje siaučiančių vaikų ir paauglių rūpesčių turi ir čia esančių įstaigų darbuotojai. Per mėnesį dėl jų elgesio – chuliganizmo, vagysčių, narkotikų vartojimo – ne vieną dešimtį kartų buvo pranešta ir policijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min