Tiesiogiai
2009-10-27 11:19

Vidurdienio apiplėšimas Vilniuje – dėl 6 litų

Sostinėje dienos metu iš žmonių atimami pinigai, telefonai, papuošalai.
Laiptinė
Nesaugu nei laiptinėse, nei kiemuose. / Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr.

Kaip antradienį pranešė Policijos departamentas, vakar 12.30 val. Vilniuje, A.P.Kavoliuko gatvėje, namo laiptinėje, jaunuolis, grasindamas E.A. (gim. 1996 m.) susidorojimu, pagrobė 6 litus. Įtariamasis neblaivus (0,99 promilės alkoholio) T.J. (gim. 1992 m.) apklaustas.

Tą pačią dieną apie 14 val. Vilniuje, Apkasų gatvėje, namo laiptinėje du jaunuoliai, grasindami pensininkei M.B. (gim. 1923 m.) susidorojimu, pagrobė auskarus bei rankinę. Materialinis nuostolis – 400 litų.

Tą pačia dieną apie 9.15 val. Vilniuje, V.Vaitkaus gatvės 13-ojo namo kieme, nepažįstami asmenys, grasindami į peilį panašiu daiktu, iš pilietės A.P. (gim. 1989 m.) atėmė mobilųjį telefoną ,,Nokia 6020“. Turtinė žala – 205 litai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą