Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viename ramiausių Panevėžio rajonų lazdomis ir kumščiais mirtinai užtalžytas vyras

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
3
A A

Sekmadienį, šiek tiek po vidurnakčio Panevėžyje įvykdytas brutalus nusikaltimas. Rožyno rajone esančiame parke mirtinai uždaužytas žmogus. Įtariamieji iš nusikaltimo vietos paspruko, jų ieško gausios policijos pajėgos.

Nusikaltimas įvykdytas tamsiame, greta Aguonų ir Miško gatvių sankryžos esančiame parke. Čia smūgiai buvo suduoti 26-erių metų panevėžiečiui. Vėliau jis rastas griovyje prie Miško gatvės jau be gyvybės ženklų.

Nors kol kas įvykio aplinkybės miglotos, tačiau viena iš versijų išlieka tai, jog čia dvi kompanijos susitiko aiškintis santykių. Nusikaltimo metu grupė asmenų prieš kitus vyrus panaudojo ne tik kumščius, bet ir lazdas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Vienoje kompanijoje buvo keturi, kitoje – trys asmenys. Įsivyravus konfliktui vienas iš mažesnės kompanijos narių paspruko sveikas, kitas namo parbėgo sužalotas, o trečiasis sulaukė gausiausios smūgių krušos ir liko gulėti griovyje.

Būtent jį ten be gyvybės ženklų ir rado vėliau į įvykio vietą sugrįžęs vienas iš kompanionų. Nužudytojo draugai policijai sakė, kad nežino, kodėl buvo užpulti ir sumušti. Jų teigimu, konflikto prieš tai nebuvo.

VIDEO: Panevėžyje mirtinai uždaužytas vyras

Apie be sąmonės gulintį žmogų buvo pranešta specialiosioms tarnyboms. Čia atskubėjo du medikų automobiliai, tačiau stipriai sužalotam vyrui padėti jau buvo nebeįmanoma. Dėl patirtų sunkių traumų jis mirė vietoje.

Rožyno mikrorajone nedelsiant pasirodė didelės policijos pajėgos. Kol vieni pareigūnai dirbo įvykio vietoje, kiti ekipažai ėmė tikrinti kiekvieną važiuojantį automobilį ir ieškoti įtariamų žudikų.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Nužudymo vietoje pasirodė ir kriminalistai, kinologas su šunimi.

Brutalaus nužudymo aplinkybės tiriamos, ieškoma įtariamųjų.

14.42 val. Sekmadienį popiet Panevėžio policija ir kriminalistai toliau tęsė intensyvias įtariamųjų paieškas. Pasak policijos atstovų, kol kas paieškos rezultatų neduoda.

„Vieta, kurioje įvykdytas nusikaltimas, yra Panevėžio gale, mikrorajono pabaigoje, miškelyje, ten nėra gyvenamųjų namų, tik paskutinė autobuso stotelė. Tai retai žmonių lankoma vieta. Ten nėra jokių kamerų. Aiškinamės, ką ten veikė tys užpulti jaunuoliai. Policijos akiratyje jie iki šiol nebuvo, išskyrus auką – šis jaunuolis buvo žinomas dėl smulkaus viešosios tvarkos pažeidimo, o apie kitus du neturime jokių duomenų, kad jie būtų pasižymėję nusikalstamom veikom“, – BNS teigė R.Černiauskaitė.

Pasak jos, vienas iš trijų jaunuolių yra sužalotas ir gydomas ligoninėje, pavojus jo gyvybei negresia, kitas nenukentėjo. Abu jie bendradarbiauja su pareigūnais, atliktos pirminės jų apklausos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min