Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 28d. 13:08

Vienas moterį Rukloje pagrobusių ir grasinusių sudeginti vyrų anksčiau buvo ją sumušęs

Vigintas Lukošius ir Artūras Bužavas (d.)
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vigintas Lukošius ir Artūras Bužavas (d.)

Pirmadienį pareigūnai atskleidė kai kurias šeštadienį Rukloje įvykdyto moters pagrobimo ir grasinimo sudeginti detales. Dėl šio nusikaltimo įtariami keturi vyriškiai, vienas jų sekmadienį buvo sulaikytas, kitų tebeieškoma.

Jonavos rajono policijos komisariate surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Vigintas Lukošius ir Kauno miesto apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokuroras Artūras Bužavas.

Pareigūnai atskleidė, kad 48 valandoms sulaikytas įtariamasis kaunietis yra teistas už nužudymą. Jis anksčiau jau yra sumušęs nukentėjusiąją, tačiau ikiteisminis tyrimas nutrauktas, nes moteris jam atleido. Antradienį bus kreiptasi į teismą dėl jo suėmimo. Pareigūnai taip pat patvirtino, kad šeštadienio rytą moteris buvo gavusi grasinančio turinio SMS žinučių.

Kitų trijų įtariamųjų – Jonavos rajono gyventojų – tapatybės yra nustatytos, jie tebeieškomi.

Pasprukusiai nuo pagrobėjų moteriai nustatytas vidutinis girtumas. Ji policijai yra žinoma, nes yra dalyvavusi keliuose ikiteisminiuose tyrimuose. Kelis vaikus auginanti moteris mėgsta išgerti.

„Tai, kad jai pavyko pabėgti, rodo, kad įtariamieji neturėjo ketinimų ją nužudyti, o tik pagąsdinti“, – teigė V.Lukošius. Pareigūnai neatskleidžia detalių, kaip moteriai pavyko pabėgti.

Ruklos istorija labai primena prieš mėnesį Lietuvą sukrėtusį neįtikėtinai žiaurų nusikaltimą Panevėžio rajone. Mergina buvo išprievartauta, uždaryta į automobilio bagažinę ir sudeginta. Būdama bagažinėje auka skambino į Bendrąjį pagalbos centrą, tačiau jos laiku surasti nepavyko.

15min.lt primena, kad šeštadienio vakarą pagalbos telefonu paskambino Jonavos rajono 34 m. gyventoja I.V., pranešusi, kad spalio 26 d., apie 20.40 val. Ruklos miestelyje, einant Piliakalnio gatve prie daugiabučio namo laiptinės ji pamatė keturis vyriškius, kurių vieną pažinojo iš matymo.

Ruklos istorija labai primena prieš mėnesį Lietuvą sukrėtusį neįtikėtinai žiaurų nusikaltimą Panevėžio rajone. Mergina buvo išprievartauta, uždaryta į automobilio bagažinę ir sudeginta.

Vienas iš vyrų sudavė jai ranka į veidą, po to keliese, panaudodami fizinę jėgą, atėmė mobiliojo ryšio telefoną ir prievarta ją įgrūdo į lengvojo automobilio bagažinę. Nuvežę į netoli Ruklos miestelio esantį miškelį, vyrai prievarta jai girdė alkoholį, grasino sudeginti. Nutaikiusi progą, kai trys vyrai išėjo į mišką malkų, moteris nuo užpuolikų pabėgo. Moterį pagrobę vyrai galėjo būti neblaivūs.

Sekmadienį apie 13.30 val. sulaikytas vienas iš įtariamųjų – 45 metų kaunietis. Kitų įtariamųjų ieškoma.

Jonavos rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Asmenis, mačiusius minėtą įvykį ir galinčius suteikti informacijos apie įtariamuosius asmenis, policija prašo pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato telefonu (8 349) 33 100. Taip pat informaciją galite suteikti naudojantis policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

24:16
02:03
02:59

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min