Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Vienuolės žagintojas apsimetė kvailiu

Jokia psichikos liga neserga, yra pakaltinamas ir gali atsakyti už savo veiksmus. Gavę tokias psichiatrų išvadas prokurorai pasiuntė atgarsį sukėlusią vienuolės išžaginimo bylą į teismą.
Kumštis
Kumštis / Photos.com nuotr.

„Lietuvos rytas“ primena, kad Kauno rajono gyventojas 21 metų Gediminas Pijoraitis kaltinamas praėjusių metų rugsėjo 7-osios naktį įsibrovęs pas 70 metų vienuolę ir ją seksualiai prievartavęs bei išžaginęs.

Tenkindamas iškrypėlišką aistrą smurtautojas moteriai dar sumušė veidą ir sulaužė du stuburo slankstelius. Nusikaltimą padarė būdamas girtas.

G.Pijoraitis buvo sulaikytas po poros savaičių draugės, su kuria turi vaiką, namuose. Prispaustas įkalčių jaunasis iškrypėlis prisipažino išniekinęs to paties kaimo gyventoją. Jis aiškino buvęs girtas.

Įtariamasis papasakojo, kaip apie 4 valandą iš pirmo aukšto buto balkono užlipo į antrą aukštą ir pasibeldė į pensininkės namus. Šiai atvėrus duris, G.Pijoraitis ant jos šoko lyg žvėris ir ėmė smaugti.

Besipriešinančią auką iškrypėlis daužė kumščiais ir reikalavo paklusti. Iš pradžių įsibrovėlis savo lytinę aistrą tenkino įvairiais įmanomais būdais, paskui moterį išžagino, o galiausiai privertė vėl patenkinti oraliniu būdu, rašo „Lietuvos rytas“

G.Pijoraitis, iš pradžių pasakojęs apie nusikaltimą ir atgailavęs, baigiant tirti bylą užsisklendė. Jis aiškino nieko neprisimenąs. Teisėsaugininkai turėjo informacijos, kad G.Pijoraitis galėjo išniekinti ir dar vieną pakaunės gyventoją, tačiau surinkti įrodymų jiems nepavyko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min