Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienuolika kilogramų amfetamino iš Latvijos įvežęs lietuvis suimtas trims mėnesiams

Amfetamino kontrabanda
MKT nuotr. / Amfetamino kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Pasvalio rajone muitinės pareigūnų sulaikytas Lietuvos pilietis E.T., slapta mėginęs įvežti į Lietuvą beveik 11 kg amfetamino. Penktadienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismo sprendimu jis buvo suimtas trims mėnesiams.

Kaip rašoma Muitinės kriminalinės tarnybos pranešime, Kauno teritorinės muitinės pareigūnai, vykdydami transporto priemonių, įvažiuojančių į Lietuvą, kontrolę, patikrinimui sustabdė lietuvio vairuojamą automobilį „Renault Megane“. Lietuvis buvo sustabdytas Lietuvos–Latvijos pasienyje, Pasvalio rajono Škilinpamušio kaime, apie 17 val. vakaro.

Vairuotojas negalėjo pateikti pareigūnams jokio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, o paklausus apie jo kelionės tikslą nesugebėjo nieko rišliai paaiškinti ir akivaizdžiai jaudinosi.

Pareigūnų įtarimai dar sustiprėjo, kai patikrinimo metu muitinės kinologų tarnybinis šuo, apmokytas ieškoti narkotinių medžiagų, sureagavo į atidarytą automobilio bagažinę.

Muitininkams pradėjus tikrinti bagažinėje esančius daiktus, buvo atkreiptas dėmesys į automobilio atsarginį ratą, kuris, net ir išleidus orą, liko kietas. Juo labiau kad kinologų tarnybinis šuo taip pat aktyviai sureagavo į ratą.

Galu gale rate buvo aptikta 10 vnt. paketų, įpakuotų į skaidrios spalvos plastiko maišelius, kaip įtariama su narkotine medžiaga – amfetaminu. Bendras rastos medžiagos kiekis – apie 11 kg, jos vertė juodojoje rinkoje – maždaug 300 tūkst. litų.

Tuomet į įvykio vietą buvo iškviesti MKT pareigūnai, kurie dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 199 str. 2 d. (Narkotinių medžiagų kontrabanda) ir 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu).

Pareigūnai sulaikė E.T. (kuris pareigūnų žiniomis praeityje ne kartą buvo teistas). Pažeidėjui gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min