Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno notaras Antanas Robertas Palšauskas nubaustas už avarijos kaltininko sumušimą

Bylos nagrinėjimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Bylos nagrinėjimas
Šaltinis: 15min
4
A A

Viešąją tvarką pažeidęs Kauno notaras Antanas Robertas Palšauskas nubaustas pinigine bauda.

Kauno rajono apylinkės teismas patvirtino Kauno rajono apylinkės prokuratūros prokurorės baudžiamojoje byloje surinktus įrodymus, kuriais notaras Antanas Robertas Palšauskas kaltintas viešosios tvarkos pažeidimu, kai, įvykus eismo įvykiui, įžūliai demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

Kaune notaru dirbantis Antanas Robertas Palšauskas 2009 m. rugsėjį  Kauno rajone pateko į eismo įvykį, kurio metu avariją sukėlusiam S.Š. ne mažiau penkis kartus tyčia rankomis smogė į veidą. Nukentėjusiam buvo nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Teismas nustatė, kad taip elgdamasis A.R. Palšauskas aplinkinių žmonių bei eismo dalyvių akivaizdoje pademonstravo nepagarbą, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką ir už tai nubaudė jį 2 600 litų bauda.

,,Nors Baudžiamasis kodeksas numato, kad už viešosios tvarkos pažeidimą asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų, kaltinamajam buvo skirta švelnesnė bausmės rūšis − bauda. Buvo atsižvelgta į nusikaltimo pavojingumo laipsnį, kaltinamojo asmenybę bei teisei priešingus nukentėjusiojo veiksmus“, − kalbėjo valstybinį kaltinimą teisme palaikiusi Kauno miesto apylinkės prokuratūros Trečiojo nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Sabaliauskaitė.

Be to, A.R. Palšauskas Kauno teritorinei ligonių kasai turės atseikėti per 1500 litų bei valstybei padengti 220 litų išlaidas už teisinės pagalbos teikimą nukentėjusiajam.

Šis Kauno rajono apylinkės teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min