Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viešbučio „Romantic“ savininkės Dalios Kuklierienės byla keliauja į teismą: ji kaltinama paėmusi 100 tūkst. litų kyšių

D.Kuklierienė ir Tarptautinės krepšinio federacijos "FIBA Europe" generalinis sekretorius Naras Zanolinas.
BFL/Gintaro Lukoševičiaus nuotr. / D.Kuklierienė ir Tarptautinės krepšinio federacijos „FIBA Europe" generalinis sekretorius Naras Zanolinas apžiūri viešbutį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį prokurorai Panevėžio apygardos teismui perdavė bylą, kurioje verslininkei, viešbučio „Romantic“ savininkei Daliai Kuklierienei pateikti kaltinimai kyšininkavimu.

Kaip pranešė prokuratūra, Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2010–2012 metais bendrovės direktorė, organizuodama pirkimų konkursus viešbučio paslaugų infrastruktūros įrengimo ir kitiems darbams atlikti, už išskirtines sąlygas ir teisę nugalėti iš kelių bendrovių vadovų savo naudai galėjo reikalauti didesnės vertės negu 250 MGL dydžio kyšių.

Taip pat per kelis kartus iš penkių asmenų priimti dideles pinigų sumas – daugiau kaip 100 tūkst. litų. Statybos darbai buvo finansuojami ir iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Prokurorai teigia, kad jiems pavyko surasti ir apriboti D.Kuklierienės nuosavybės teises į kaimyninėje valstybėje esantį jos nekilnojamąjį turtą. Tokiu būdu siekiama užtikrinti galimą jos turto konfiskavimą.

Nusikaltimų tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų tyrimo ir korupcijos skyriaus prokurorės Aurelijos Gališanskytės teigimu, atliekant didelės apimties tyrimą dėl 2010 metais Lietuvos krepšinio federacijos ir Panevėžio miesto savivaldybės pasirašytos daugiau kaip 2 mln. litų vertės sutarties lėšų panaudojimo teisėtumo buvo atskleistos ir ištirtos naujos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos.
 
D.Kuklierienė kaltinama nuslėpusi PVM

Pernai spalio pradžioje Panevėžio apygardos teismui perduotoje kitoje baudžiamojoje byloje ši bendrovės generalinė direktorė, kaltinama su klaipėdiečio bendrovės vadovo pagalba galėjusi  išvengti turtinės prievolės valstybei – 37 tūkst. litų pridėtinės vertės mokesčio.
 
Vasario 4 d. šią nusikaltimų nuosavybei baudžiamąją bylą numatoma atversti Šiauliuose – Lietuvos Apeliacinis teismas po to, kai nusišalino Panevėžio apygardos teismas, bylą perdavė nagrinėti kaimyninės apygardos teismui.
 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min