Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 5d. 15:47

Viešbutį „Europa Royale Marijampole“ keturi ugniagesių ekipažai buvo apsupę be didelio reikalo

Pagalbos telefonas 112
PAGD nuotr. / Pagalbos telefonas 112

Viešbučio „Europa Royale“ Marijampolėje šeimininkai teigia, kad įvykęs trumpas jungimas sukėlė daugiau išgąsčio nei tikro gaisro pavojaus.

Žiniasklaidoje buvo pasirodęs pranešimas apie gaisrą viešbutyje „Europa Royale Marijampole“.

Iš tikrųjų įvyko trumpas jungimas, nesukėlęs jokio gaisro. Įvykio metu apsvilo laidai ir pasirodė dūmai, į kuriuos sureagavo signalizacija, pažymima viešbučio vykdančios direktorės Agnės Tamkvaitytės vardu pirmadienį išplatintame pranešime.

Apie pusę dešimtos vakaro, besibaigiant restorano darbo laikui, patalpose pasijuto gana aitrus svylančios plastmasės, laidų kvapas, pasimatė šiek tiek dūmų. Kadangi buvo vėlyvas sekmadienio vakaras, tuo metu restorane buvo vos pora vakarojančių svečių staliukų, kurie buvo evakuoti. 

Viešbučio personalas, vos įtaręs galimą pavojų, nedelsdamas kreipėsi į gaisrinę pagalbą. Tarnyba sureagavo operatyviai ir vos po kelių minučių viešbučio pastatą apsupo 4 gaisrinės tarnybos automobiliai.

Buvo nustatyta, jog įvyko trumpas jungimas, kurio metu nudegė grindų apšvietimo vamzdelis. Tai ir sukėlė minėtą aitrų kvapą ir dūmus. Jokio realaus pavojaus svečių gyvybei nekilo.

„Esu dėkinga Marijampolės Priešgaisrinei tarnybai ir savo kolektyvui už staigią reakciją ir profesionalų darbą. Tarnybos darbuotojai pastatą paliko tik tuomet, kai praardę dalį paaukštintų restorano grindų, įsitikino, jog gaisro pavojaus tikrai nebėra“, – pranešime cituojama įstaigos vadovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min