Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Viešojo administravimo institutas“ pakliuvo STT akiratin

Renginio akimirka
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Asociatyvinė nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo 1,5 mln. litų vertės projekto „Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų dirbančiųjų kvalifikacijos tobulinimo korupcijos prevencijos srityje“ įgyvendinimo.

STT pareigūnai surinko duomenų, leidžiančių įtarti, kad projekto perkančioji organizacija – VšĮ „Viešojo administravimo institutas“ (LIVADIS) – neskaidriai organizavo viešuosius pirkimus projekte numatytoms veikloms atlikti. 

STT pareigūnų duomenimis, viešieji pirkimai galėjo būti organizuojami taip, kad juos laimėtų iš anksto numatytos įmonės (paslaugų ir prekių tiekėjai). 

Atliekant ikiteisminį tyrimą, trečiadienį buvo atliktos kratos ir tyrimui reikšmingų dokumentų poėmiai valstybinėse įstaigose ir privačiose įmonėse. 

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min