Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 28d. 12:18

Vietoj atsarginių ratų – rūkalai

Kontrabanda
Muitinės departamento nuotr. / Kontrabanda

Muitinės departamento pranešime spaudai teigiama, kad ketvirtadienį Raigardo kelio poste Vilniaus teritorinės muitinės ir Varėnos rinktinės VSAT pareigūnams įkliuvo keturi kaimyninės valstybės piliečiai, savo automobiliuose gabenę kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 15 tūkstančių litų.

Iš viso įvairiuose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai vakar sulaikė cigarečių beveik už 29 000 litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Ankstyvą rytą muitinės pareigūnai sustabdė lengvąjį automobilį „Isuzu“. Už vairo sėdėjęs Baltarusijos pilietis A. I. patikino, kad neleistinų prekių neveža, tačiau apžiūrėję automobilį, muitininkai po šoninių durelių apmušalais aptiko per 400 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Jas realizavęs, vairuotojas į kišenę būtų įsidėjęs apie 3000 litų.    

Nepraėjus nė valandai tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė dar du į Lietuvą įvažiuojančius automobilius „Volkswagen Golf“ ir „Volkswagen Sharan“.

Po poros valandų muitininkai sustabdė sieną kirtusį mikroautobusą „Volkswagen Transporter“. Baltarusio S. P. iš krovininio į kelioninį perdirbtas mikroautobusas iš karto sukėlė įtarimų – viduje sumontuotose spintelėse, įrengtose įvairiose nišose galima buvo saugiai pasidėti pačius įvairiausius daiktus. Pradėję tikrinti gyvenimui pritaikytą mikroautobusą, muitininkai įsitikino, kad Baltarusijos pilietis rimtai ruošėsi ne tik kelionei: iš priekinės panelės, durelių, šoninių spintelių, atsarginio rato bei kitų „namelio“ vietų muitininkai ištraukė daugiau kaip pusaštunto šimto pakelių cigarečių „Jin Ling“ už beveik 5 000 litų.      

Nepraėjus nė valandai tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė dar du į Lietuvą įvažiuojančius automobilius „Volkswagen Golf“ ir „Volkswagen Sharan“. „Golfuko“ vairuotojas iš Baltarusijos V. R. tikino, kad neleistinų daiktų nei prekių nesiveža, tačiau pareigūnai nusprendė detaliau apžiūrėti įtartiną automobilį. Paaiškėjo, kad galinėje sėdynėje, bagažinės vidinėje pusėje, bamperyje ir atsarginiame rate „slėpėsi“ per 800 pakelių cigarečių „Jin Ling“ su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikyto krovinio vertė – beveik pusšešto tūkstančio litų.

Apžiūrėję Baltarusijoje gyvenančio A. K. vairuojamą „Sharaną“, muitinės pareigūnai automobilio priekinių sėdynių atlošuose bei šildymo sistemų ertmėse aptiko „savoms reikmėms“ patogiai sudėtus apie 300 pakelius cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų rūkalų vertė daugiau nei 2000 litų.     

Taip pat nepasisekė ir pro Medininkų kelio postą vėlyvą vakarą iš kaimyninės šalies pargrįžtančiam mūsų šalies piliečiui E. V. Muitinės pareigūnai sustabdė jo vairuojamą automobilį  „Mitsubishi galant“. Per 9000 litų kainuojančias cigaretes „Fest – 7“ muitinės pareigūnai ištraukė iš slėptuvės, kuri buvo įrengta vietoje įmontuoto kuro bako. 

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai vakar atrado ir „nereikalingų“ cigarečių, kurių vertė per 3000 litų. Medininkų kelio poste patikrinus maršrutinį autobusą „Minskas – Vilnius“ salone „mėtėsi“ daugiau kaip 300 pakelių „niekieno“ cigarečių, kurių kaina apie 2300 litų.  Kenos geležinkelio poste tikrinant traukinius „Mogiliovas – Vilnius“ ir „Maskva – Vilnius“ įvairiose vagonų vietose buvo suslėpta cigarečių už beveik pusę tūkstančio litų. Šalčininkų kelio poste tikrindami keleivinį autobusą „Voronovas –Vilnius“ muitinės pareigūnai aptiko „nereikalingų“ cigarečių daugiau nei už 300 litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min