Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 21, 12:00

Vievio seniūnijos moterys – juodajame policijos sąraše

Elektrėnų policijos komisariato statistika rodo, kad kai kurios Vievio seniūnijoje gyvenančios moterys yra linkusios nusižengti ir ignoruoti įstatymus nepaisant dažnų policijos pareigūnų apsilankymų ir didelių skiriamų baudų už neteisėtas veikas.
Vievio policijos nuovada
Vievio policijos nuovada / Luko Balandžio nuotr.

Trečiadienį Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, stiprindami kovą su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta, vykdė prevencinę priemonę, kurios metu apsilankė pas dvi susidomėjimą keliančias Vievio seniūnijos gyventojas.

Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai
Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai

Apžiūrėjus septyniasdešimtmetės T.P. gyvenamojo namo ir ūkinių pastatų patalpas, pareigūnai rado 295 pakelius cigarečių. Vieni pakeliai buvo pažymėti Baltarusijos Respublikos banderolėmis, kiti – be banderolių. Taip pat apžiūros metu buvo rasta 5,5 l skysčio, turinčio alkoholio kvapą (pilstuko). Pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 (2) str. 7 d. ir 177 (2) str. 1 d.

Tai antras kartas per tris mėnesius, kai pareigūnai apsilanko šios moters namuose ir randa neleistinų prekių. Birželio mėn. pareigūnai surado 138 pakelius cigarečių ir 128 l etilo alkoholio, kurį slėpė malkose, pasakojama Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai
Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai

Už pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos  administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 (2) str. 7 d., Trakų r. apylinkės teismas moterį nubaudė 20 000 Lt bauda. Taip pat Elektrėnų policija atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.

Tęsdami reidą, pareigūnai fiksavo kitos to paties kaimo gyventojos daromą neteisėtą veiką. Keturiasdešimt devynerių metų L.A. realizavo, kaip įtariama, etilo alkoholį. Jos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. d.

L.A. taip pat yra viena iš policijai gerai žinomų moterų. Už kontrabandinių rūkalų laikymą ji jau buvo bausta administracine tvarka bei buvo nuteista pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.

Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai: cigaretės, pilstukas
Elektrėnų policijos nuotr./Rasti įkalčiai: cigaretės, pilstukas

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min