Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vievyje ir Elektrėnuose policija smogė narkotikų platintojams bei pirkėjams

Sulaikytas įtariamasis
Kadras iš filmuotos medžiagos / Sulaikytas įtariamasis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaikyti iš viso septyni narkotinių medžiagų disponavimu įtariami asmenys.

Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai po 4 mėnesius trukusio tyrimo Elektrėnuose ir Vievyje sulaikė 7 asmenis, įtariamus narkotinių medžiagų disponavimu.

Pareigūnai, surinkę pakankamai įrodymų apie daromus nusikaltimus ir organizavę slaptą operaciją bei atlikę kratas, Vievyje sulaikė 2 asmenis įsigijusius ir 1 asmenį pardavusį, kaip įtariama narkotikus, Elektrėnuose – 3 pirkėjus ir 1 šių medžiagų platintoją.

Kratų metu rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų, svarstyklės, pinigai, kaip įtariama, gauti už parduotas medžiagas.

Elektrėnų policija atlieka ikiteisminius tyrimus pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų) ir 260 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų).

Trakų rajono apylinkės teismas 25 metų vieviškį ir 36 metų elektrėniškį, kuriems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.), suėmė mėnesiui. Taip pat 10 dienų suimtas ir devyniolikmetis Elektrėnų gyventojas, įsigijęs ir perpardavęs narkotines medžiagas.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-asis skyrius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min