Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 balandžio 18d. 12:57

Viktoras Uspaskichas vėl pratrūko teisme: „Gėda jums, Lietuvai, lietuviams!“

Viktoras Uspaskichas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viktoras Uspaskichas

Aiškindamas, kad puolimas prieš jį ir visą Darbo partiją prasidėjo Lietuvą valdant „keturiems komunistams“, Viktoras Uspaskichas ketvirtadienį teisme vėl pratrūko – gėdino Lietuvą ir baubė „A-ūūū!“

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas tęsia Darbo partijos juodosios buhalterijos bylos nagrinėjimą. Pagrindinis kaltinamasis Viktoras Uspaskichas, kalbėjęs dvi dienas, pagaliau baigė iš viso apie 4,5 val. užsitęsusią savo kalbą.

Per posėdžio pertrauką bendraudamas su žurnalistais Rusijoje gimęs politikas vėl pratrūko: „Gėda jums, lietuviai!“

Duodamas interviu jis akcentavo epizodą iš savo kalbos teisme, jog puolimas prieš jį ir visą Darbo partiją prasidėjo Lietuvą valdant „keturiems komunistams“.

Kaltinamasis turėjo omeny tuometį Seimo pirmininką, buvusį savo bendražygį Viktorą Muntianą, premjerą Gediminą Kirkilą, teisingumo ministrą Petrą Bagušką ir Valstybės saugumo departamento vadovą Arvydą Pocių.

„Aš paruošiau savo kalbą, kad apibūdinčiau, kokiomis aplinkybėmis teko dirbti, kokiomis aplinkybėmis buvo kuriama byla.Aš gi nekalbėjau apie saulę, lietų ir blogą orą. Kalbėjau apie tuos žmones, kurie sukosi. Tuo metu gražus... Gėda jums, Lietuvai, lietuviams, kad buvo tokie valdymo organai, tokia struktūra valstybės: Seimo pirmininkas, antras žmogus Lietuvoje, buvo aukštą partinę komunistų mokyklą baigęs, o tėvas – NKVD'istas; Trečias žmogus – premjeras Kirkilas, aukšta partinė komunistų mokykla, susijęs su KGB, buvo laida parodyta; teisingumo ministras – aukšta komunistų partinė  mokykla, užstatinėjo, zakladyval visus mokytojus, kurie eidavo į bažnyčią, bausdavo juos; Ketvirtas, VSD vadovas – KGB karininkas. Štai valdymo organas Lietuvos! Ar jums negėda, lietuviai?!“ – su pasimėgavimu prieš televizijos kameras klausė V.Uspaskichas.

Tarsi laukdamas į šį retorinį klausimą atsakymo, kaltinamasis dar užbaubė: „A-ūūū!“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

01:54
01:53
27:22

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min