Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 16d. 13:35

Vilijampolės užkampyje nesėkmingai „prasukti“ narkotikų reikalai bus aptarti teisme

Vyrai kaltinami narkotikų platinimu labai dideliais kiekiais.
Klaipėdos VPK nuotr. / Asociatyvi iliustracija: pareigūnai, be kita ko, rado per 300 ekstazio tablečių.
Narkotikais disponavę, tačiau budrių Kauno patrulių pričiupti jaunuoliai stos prieš teismą, ketvirtadienį skelbia Lietuvos Respublikos prokuratūra.

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė, bendradarbiaudama su Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnais, baigė ir perdavė teismui baudžiamąją bylą su kaltinamuoju aktu, kurioje dviems asmenims pateikti kaltinimai dėl disponavimo dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Atskleisti šią nusikalstamą veiką padėjo du Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausieji patruliai.

Jaunuolis prie garažų atvyko pavėžėjo automobiliu. Padavęs rankinę, paskubomis pasišalino. Tai pastebėjo patruliai.

Vieną 2021 m. balandžio mėn. vakarą patruliuodami Vilijampolės rajone šie pareigūnai pastebėjo įtarimus sukėlusį dviejų jaunuolių elgesį – pavėžėjo automobiliu prie garažų atvykęs jaunuolis skubėdamas perdavė rankinę kitam jaunuoliui ir nedelsiant pasišalino.

Sustabdę rankinę paėmusį asmenį ir atlikę apžiūrą, pareigūnai rado per 300 mėlynos spalvos tablečių, 4 plastikinius maišelius su baltos spalvos milteliais, 8 plastikinius maišelius su baltos spalvos smulkinta gabaliukais medžiaga ir vieną susuktą folijos lapą, kurio viduje aptiko augalinės kilmės specifinio kvapo medžiagą.

Netrukus pavėžėjo automobiliu pasišalinęs jaunuolis grįžo į įvykio vietą ir prisipažino pareigūnams, kad rankinė priklauso jam. Vėliau šis kaltinamasis taip pat prisipažino, kad pamatęs policijos automobilį jis bandė SMS žinutėmis perspėti pareigūnų jau sulaikytą kaltinamąjį, kad šis išmestų rankinę ir bėgtų.

Įtariamasis karštligiškai mėgino įspėti SMS žinutėmis bendrininką, kuris tuo metu jau buvo pagautas.

Ikiteisminio tyrimo metu gautos specialistų išvados patvirtino patruliams kilusius įtarimus, kad rankinėje buvo gabenamos narkotinės medžiagos – ekstazio tabletės, kokainas bei kanapės. Kanapių ir amfetamino taip pat buvo rasta ir atlikus kratas rankinės savininkui priklausančiose patalpose.

Už neteisėtą disponavimą dideliu kiekiu narkotinių medžiagų turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti LR Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo aštuonerių iki dešimties metų, o už neteisėtą disponavimą dideliu kiekiu narkotinių medžiagų neturint tikslo parduoti ar kitaip platinti asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

28:49
28:20
08:59

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min