Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkaviškio rajone arklį pasikinkęs kelių erelis namo „parjojo“ su pareigūnės palyda

Vadeliotojas lydimas namo
Vilkaviškio r. PK nuotr. / Neblaivus vadeliotojas lydimas namo
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaime augusios ir vadelioti mokančios policininkės paslauga 68 metų vyriškiui iš Bartninkų miestelio nebus nemokama – teismas skirs jam poros šimtų eurų baudą.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai Vilkaviškio rajone kontroliavo vairuotojų blaivumą. Pačiame vidudienyje, apie 11.30 val., Bartninkų miestelio J.Basanavičiaus gatvėje jie pastebėjo vadeliotoją, kurį vežimu arkliukas traukė namų link.

Pareigūnai, patikrinę vyro (g. 1948 m.) blaivumą, nustatė, kad blaivumo nėra – alkotesteris parodė 1,94 promilės alkoholio.

Kelių eismo taisyklės neleidžia neblaiviam vairuotojui (ar vadeliotojui) toliau tęsti kelionės, pažymima Marijampolės apskrities VPK atstovų penktadienį paviešintame pranešime.

Arkliukas buvo blaivus ir pėdinti į namus galėjo, tad į vežimą šalia vadeliotojo sėdo ir vadeles perėmė KPS kelių patrulių 2-ojo būrio pareigūnė Erika Kolodzeiskytė. Ši jauna pareigūnė užaugusi kaime, tad jokių sunkumų nekilo ir neblaivus vyriškis vežimu buvo saugiai parvežtas į namus.

Tiesa, vyriškiui vis tiek teks išsikaštuoti, nes Lietuvos Respublikos administracinės teisės pažeidimų kodekso 131 str. 7 d. numatyta, jog vadeliojimas ir jojimas, dviračių vairavimas, kai tai padaro neblaivūs ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenys, kuriems nustatomas vidutinis (nuo 1,51 iki 2,5 promilės) arba sunkus (2,51 promilės ir daugiau) neblaivumo laipsnis, – užtraukia baudą nuo 144 iki 202 eurų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min