Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkaviškio rajone likviduota kanapių plantacija (video)

Kanapės
Policijos nuotr. / Kanapės
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija atliko sėkmingą operaciją ir Vilkaviškio rajone demaskavo kanapių auginimo plantaciją.

Policijos nuotr./Kanapių sodinukai
Policijos nuotr./Kanapių sodinukai

Kaip rašoma Policijos pranešime, trečiadienį Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, Marijampolės apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, pasitelkę Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro ekspertus ir specialistus, Odorologinių tyrimų ir kinologijos valdybos bei Marijampolės apskrities VPK Kalvarijų policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojus ir kinologus, kartu su Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorais atlikę ilgalaikį tyrimą demaskavo profesionaliai įrengtą kanapių auginimo laboratoriją, veikiančią Vilkaviškio rajone, ir sulaikė su šia nusikalstama veiklą susijusius organizuotos nusikalstamos grupuotės narius.

Šios operacijos atlikimo metu buvo sulaikyti 8 asmenys, užsiimantys šia neteisėta veikla. Iš nelegalios laboratorijos paimtas galimai labai didelis kiekis kanapių ir jų dalių, o pas bendrininkus Vilniuje rasta ir paimta kanapių bei kokaino. Narkotinės medžiagos buvo platinamos Lietuvos teritorijoje.

Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamente atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamų veikų, kvalifikuotų pagal šiuos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis), 259 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), 260 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu).

VIDEO: Vilkaviškio rajone išaiškinta kanapių auginimo laboratorija

Komentarai
Temos Kanapė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min