Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 7d. 17:45

Vilkaviškio rajone septyni asmenys įtariami sumušę ir apiplėšę užsieniečius

Vilkikas
Marijampolės apskrities VPK / Vilkikas

Vilkaviškio rajone buvo įvykdyti du itin įžulūs plėšimai, kai nukentėjo kaimyninių valstybių tolimųjų reisų vairuotojai iš kurių buvo bandoma pavogti dyzeliną, esantį vilkikų talpyklose. Nustatyti septyni įtariamieji, vienas ieškomas.

Pirmasis plėšimas buvo įvykdytas spalio 28 d. apie 22 val. Vilkaviškio rajono savivaldybėje, Gražiškių seniūnijoje, Rūgštėnų kaime, prie kelio Kalvarija–Vištytis.

Panaudojant fizinį smurtą lenkų T.L. ir A.R. atžvilgiu, iš dviejų skirtingų vilkikų MAN buvo  pagrobta: du nešiojami

Marijampolės apskrities VPK/Degalai
Marijampolės apskrities VPK/Degalai

kompiuteriai „HP“ ir „Acer“, keturi mobilaus ryšio telefonai „Samsung“, du  „Nokia E66 telefonai, „Nokia 6500 SLIDE“, 860 litų vertės laikrodis „Atlantic“, korekciniai akiniai, odinis portfelis su 300 zlotų, 10 eurų ir įvairiais dokumentais bei apie 200 litrų dyzelino.

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad Lenkijos piliečiams buvo padaryti daugybiniai sužalojimai, nuo nosies ar šonkaulių lūžimo iki veido srities kaukolės kaulo lūžių.

Lapkričio 11 dieną apie 4.45 val. Vilkaviškio rajono savivaldybėje, prie kelio Marijampolė–Kybartai, netoli Dailučių kaimo, nesėkmingai bandant pavogti iš vilkiko dyzeliną ir panaudojant fizinį smurtą, buvo užpultas rusas O.P. ir iš jo vilkiko MAN buvo pagrobtas televizorius „Sony“ ir rankinė su įvairiais asmens bei krovinio dokumentais.  Rusijos piliečiui buvo padaryti nežymūs sužalojimai.

Vilkaviškio rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos operatyviniai pareigūnai intensyviomis paieškos ir operatyvinėmis priemonėmis nustatė šiuos nusikaltimus įtariamai padariusius asmenis. Nusikalstamų veikų padarymu įtariami net aštuoni Vilkaviškio rajono gyventojai.

Marijampolės apskrities VPK/Ginklai
Marijampolės apskrities VPK/Ginklai

Marijampolės apskrities VPK praneša, kad įtariamiesiems nuo 17 iki 24 metų. Taip pat kratų metu pas įtariamuosius rasta specialiai žmogui sužaloti pritaikyti kastetai bei  augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama, kanapių.

Vienas įtariamasis šiuo metu dar ieškomas, o kitiems įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – suėmimai nuo 10 dienų iki 3 mėnesių. Taip pat kriminalinės policijos pareigūnai aiškinasi kitus šių asmenų padarytus nusikaltimus.

Tas, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.

 Be to įtarimai gali sunkėti, visa tai priklausys nuo Lenkijos piliečių sužalojimo laipsnio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min