Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 09:01 Atnaujinta 2013 06 13, 14:42

Vilkaviškio rajone traukinys taranavo policijos automobilį, nukentėjo pareigūnai

Vilkaviškio rajone ketvirtadienio rytą tarnybinis policijos automobilis bėglio gaudynių metu susidūrė su traukiniu. Po incidento vienas pareigūnas nuvežtas į ligoninę, dviem medicinos pagalba suteikta įvykio vietoje.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Vilkaviškio krašto laikraščio „Santaka“ nuotr.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Incidentas įvyko apie 7.33 val. Pilviškių miestelyje. Pirminiais duomenimis, degant draudžiamam šviesoforo signalui ties pervaža sustojusio policijos automobilio ekipažas pastebėjo, kaip vienas automobilis, nepaisydamas raudono signalo, kirto geležinkelį ir nuvažiavo.

Pareigūnai nusprendė pasivyti Kelių eismo taisyklių pažeidėją. Policijos automobilis pajudėjo paskui nuvažiuojančią mašiną. Tačiau pareigūnų automobilio vairuotojas neįvertino to, kad artėja traukinys. Policijos mašinai jau beveik kirtus pervažą, traukinys užkabino jos galą.

Policijos automobiliu važiavo trys pareigūnai. Dviem medikai pagalbą po incidento suteikė įvykio vietoje. Trečias nuvežtas į ligoninę, jis sužalotas sunkiau.

Policijos automobiliu važiavo du apylinkės inspektoriai ir policijos studentas. Būtent jis ir nukentėjo sunkiausiai. Pirminiais duomenimis, studentas sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Pasak medikų, pavojaus jo gyvybei sužalojimai nekelia.

Į įvykio vietą buvo atvykę ir ugniagesiai gelbėtojai. Tačiau jie darbo daug neturėjo. Gelbėtojai atjungė mašinos akumuliatorių ir sumaitotą automobilį patraukė į šoną.

Vilkaviškio krašto laikraščio „Santaka“ duomenimis, tarnybinį visureigį vairavęs pareigūnas paprasčiausiai nematė artėjančio šilumvežio.

Teigiama, kad pamatyti traukinį policininkui galėjo sutrukdyti saulė – tuo metu, kad įvyko avarija, ji buvo dar žemai ir labai akino.

Įvykis tiriamas.

Papildyta: Informaciją apie šį incidentą penktadienį išplatino ir Policijos departamentas. Kaip rašoma pranešime, ketvirtadienį apie 7.36 val. Vilkaviškio r., Pilviškių kaime, pervažoje, šilumvežis, valdomas mašinisto V.C. (gim. 1963 m.), kliudė į pervažą įvažiavusį tarnybinį automobilį ,,Mitsubishi L200“, vairuojamą tarnybos metu uniformuoto blaivaus Vilkaviškio r. Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniojo patrulio R.S. (gim. 1986 m.).

Eismo įvykio metu sužaloti kartu važiavę tarnybos metu uniformuoti Vilkaviškio r. Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas E.S. (gim. 1972 m.) ir Mykolo Riomerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentas T.B. (gim. 1991 m.), kurie po medikų apžiūros gydomi ambulatoriškai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min