Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 09 30, 15:15

Vilkiką patikrinę muitininkai aptiko po vienkartiniais puodeliais slėptas cigaretes

Muitininkų nebestebina įvairiausiomis prekėmis mėginama užmaskuoti cigarečių kontrabanda. Raigarde pareigūnai praėjusią savaitę beveik 200 tūkst. eurų vertės rūkalus aptiko tarp tranzitu per Lietuvą į Čekiją gabentų vienkartinių kavos puodelių.

Cigaretės aptiktos sekmadienio, rugsėjo 26 d., vakarą, kai į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos autofurgonu „Renault Master“ atvažiavęs Ukrainos pilietis deklaravo tranzitu į Čekiją gabenantis 1,6 tonas (168 000 vnt.) vienkartinių popierinių kavos puodelių.

Muitininkams nusprendus patikrinti krovinį metalo detektoriumi, netrukus daugelyje dėžių vietoje kavos puodelių aptiktos baltarusiškos cigaretės. Kai kuriose dėžėse rastas mišrus krovinys – pusė dėžės prikrauta cigarečių, o likusi dalis – užpildyta vienkartiniais puodeliais.

Beje, kad daugelyje dėžių gali būti nedeklaruotų prekių buvo aišku ir iš jų svorio – dėžės su vienkartiniais popieriniais puodeliais buvo kur kas lengvesnės.

Patikrinus visą krovinį iš viso rasta 52 500 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ gold“ ir „Minsk 5 Superslims“.

Bendra jų vertė su mokesčiais – daugiau, nei 185 tūkst. eurų..

MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, automobilis ir kontrabanda sulaikyti. Vairuotojas paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min