Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 27d. 10:50

Vilkike įkurtoje slėptuvėje muitininkai aptiko apie 50 tūkst. pakelių cigarečių

Praėjusią savaitę Tverečiaus ir Lavoriškių kelio postų muitininkai sulaikė vilkiką, kurio puspriekabės dugne rasta slėptuvė. Preliminariais duomenimis į ją kontrabandininkai sugebėjo sutalpinti apie 50 tūkst. pakelių rūkalų.

Spalio 22 d., apie 4 val. ryto krovininiu vilkiku „Volvo“ į Tverečiaus kelio postą atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo vykstantis į Lietuvą paimti krovinio – ketina savo platforma automobiliams gabenti į Baltarusiją vežti mašinas.

Tačiau pareigūnams kilo įtarimų, jog minėtoje platformoje gali būti įrengta slėptuvė. Mašiną buvo nuspręsta detaliai patikrinti Lavoriškių kelio poste, kur yra rentgeno kontrolės sistema.

Po detalaus patikrinimo muitininkų įtarimai pasitvirtino – platformoje išties rasta slėptuvė, kurioje, išankstiniais vertinimais, gali būti apie 50 tūkst. pakelių cigarečių (kol kas iš slėptuvės ištraukta tik dalis cigarečių).

Vilkiko vairuotojas po apklausos buvo paleistas, skyrus kardomąsias priemones – dokumentų paėmimą ir piniginį užstatą. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min