Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vilkikui autostradoje įsirėžus į kitą sunkiasvorį, penktadienio rytą kelias valandas buvo apsunkintas susisiekimas tarp Klaipėdos ir Kauno

Vienas žmogus nukentėjo penktadienio rytą autostradoje Klaipėda–Kaunas vilkikui įsirėžus į šalikelėje stovintį kitą sunkiasvorį.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Pirminiais duomenimis, naktį autostrados 79-ame km sugedo vilkikas „Renault“, gabenęs rapsų išspaudas, vairuojamas Joniškio gyventojo (gim. 1978 m.). Vilkikui sustojus šalikelėje, vairuotojas pastatė avarinį ženklą, įjungė avarines šviesas ir laukė pagalbos.

Vairuotojas tvirtina, kad belaukiant pagalbos jo vilkiko akumuliatorius nusėdo, avarinės šviesos išsijungė, liko tik ant kelio stovintis avarinis ženklas. Kol kas nežinia, kodėl apie 6 val. ryto jo nepastebėjo iš Klaipėdos važiavusio vilkiko „Scania“ vairuotojas (gim. 1980 m.).

Vilkiko „Scania“, gabenusio konteinerį, kabina keleivio puse rėžėsi į stovinčio sunkiasvorio priekabą. Po susidūrimo „Scanios“ vairuotojas išvežtas į Klaipėdos ligoninę.

Po avarijos kelioms valandoms sutriko automobilių eismas magistrale tarp Klaipėdos ir Kauno. Kurį laiką kelias net buvo visai uždarytas.

Policija pradėjo avarijos aplinkybių tyrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius