TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilmanto Dundulio nužudymu įtariamas Marius Jonkus suimtas trims mėnesiams

Marius Jonkus
L. Sėlenienės nuotr. / Marius Jonkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį verslininką Vilmantą Dundulį šūviu į galvą jo paties pistoletu, įtariama, nušovusiam klaipėdiečiui Mariui Jonkui skirta griežčiausia kardomoji priemonė – trijų mėnesių suėmimas. Tokį sprendimą Klaipėdos apylinkės teismas priėmė gavęs bylą kuruojančio prokuroro Jurijaus Petuchovo prašymą.

26-erių klaipėdietis M.Jonkus į Klaipėdos apylinkės teismą atvesdintas po ketvirtadienio sulaikymo. Vyrui pareikšti įtarimai verslininko V.Dundulio nužudymu. Netrukus bylą tiriantys pareigūnai ketina pareikšti įtarimus ir dėl ginklo pagrobimo. Kol kas dar laukiama tikslios ekspertizės rezultatų, tačiau pareigūnai beveik neabejoja, kad kaip tik iš V.Dundulio pagrobtu „Sig Sauer“ ir buvo nužudytas verslininkas. 

Šį pistoletą verslininkas norėjo parduoti, o pats sulaukė šūvio į smilkinį. Kam tiksliai įtariamajam reikėjo ginklo, bylą tiriantys pareigūnai dar aiškinasi, tačiau neabejoja, kad suimtasis būtų vykdęs kitus nusikaltimus, gal net žmogžudystes. Net ir sulaikymo metu jis bandė griebtis ginklo ir taikytis į pareigūnus, tačiau laiku buvo nuginkluotas.

Kad suimtasis būtų griebęsis tolimesnės nusikalstamos veiklos, teisėsaugininkai sprendžia ir iš jo praeities. Vyras teistas už ginkluotą juvelyrinės parduotuvės apiplėšimą. Jam buvo inkriminuoti ir kiti panašaus pobūdžio nusikaltimai, tačiau pareigūnams pritrūko klaipėdiečio kaltės įrodymų.

Pasak tyrimą koordinuojančio prokuroro, įtariamasis pripažįsta savo kaltę. M.Jonkus tikina neplanavęs žudyti V.Dundulio, tik norėjęs pagrobti jo ginklą. Kad žmogžudystės įtariamasis neplanavo, tvirtino ir jo advokatė.

„Jis planavo tik pagrobti ginklą, tačiau jis apžiūrint iššovė. Mano ginamasis sako, kad jam tiesiog tuo metu buvo užplaukęs kažkoks debesėlis. Kai M.Jonkus suprato, kad nužudė žmogų, išsigando ir spruko“, – pasakojo advokatė Jadvyga Galatiltienė.

Verslininkas V. Dundulis šūviu į galvą nužudytas antradienį savo tėvų namuose. Nužudytojo motinos iškviesta Greitosios medicinos pagalbos brigada dar skubėjo vyro gaivinti, tačiau atvykusi galėjo tik konstatuoti jo mirtį. Nuaidėjus dviem šūviams V.Dundulio artimieji puolė aiškintis, kad vyksta verslininko kambaryje. Motina dar spėjo pamatyti iš buto sprunkantį  nepažįstamą vyrą. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min