Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Aro“ išminuotojus Vilniaus senamiestyje ant kojų sukėlęs portugalas pasidavė policijai

Sumaištį sukėlęs vyras
15min montažas / Sumaištį sukėlęs vyras po išminavimo operacijos buvo ieškomas, tačiau pats prisistatė į komisariatą.
Šaltinis: 15min
5
A A

Vilniaus Aušros Vartų gatvę ketvirtadienio popietę sudrebino mįslingas planas „Skydas“: vienas portugalas nesikraustė iš buto ir grasino sprogimu. Bombos nerasta, o ieškotas įtariamasis pats nuėjo į policiją.

Ketvirtadienį 14 val. 51 min. Vilniuje, Aušros Vartų g. 4, įvestas specialusis saugumo planas „Skydas“. Kokia kilo grėsmė ir kaip ją bandoma neutralizuoti, policija iš pradžių sąmoningai nepaskelbė. Tačiau paaiškėjo, kad kilo konfliktas tarp buto šeimininko ir nuomininko: bandant jį iškraustyti su antstolio pagalba, vyras pareiškė niekur nesitrauksiąs, be to, bute esą turįs sprogmenį. Incidentas baigėsi be sprogimo.

Slapta policijos operacija

„Policijos operacijos interesais, šiuo metu daugiau jokios informacijos suteikti Komunikacijos poskyris negali“, – buvo rašoma Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovų paviešintame pranešime.

Vietos gyventojai 15min informavo, kad sujudimas kilo dėl konflikto su buto nuomininku iš Portugalijos.

Užsienietis esą pareiškė, kad būste turi bombą ir niekur iš jo nesikraustys, net raginamas antstolio.

Į įvykio vietą atvyko ne tik policija ir ugniagesiai, bet ir greitoji pagalba, taip pat antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai. Po kurio laiko pareigūnai ryžosi įsilaužti į butą ir jį patikrinti. Pirminiais duomenimis, nieko pavojingo viduje nerasta. Pats užsienietis buvo ieškomas.

Vyksta įtariamojo apklausa

Apie 17.30 val. portalas 15min Vilniaus apskrities policijos Operatyvaus valdymo poskyryje sužinojo, kad įtariamasis Portugalijos pilietis pats atvyko į nuovadą. „Šiuo metu vykdoma jo apklausa“, – minėjo atsakingas budėtojas.

Savo ruožtu kiemo gyventojai 15min informavo, kad apie 17 val. prie patikrinto buto dar buvo pareigūnai, saugos tarnybos darbuotojai, buto savininkai – visi stovėjo išsirikiavę lauke. „Savininkas nunešė vidun lempą su prailgintuvu, nes nėra elektros bute“, – pastebėjo vienas liudininkas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min