Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 15:58

Vilniaus degalinėje pigiau degalų įsipilti panoręs vyriškis liko apgautas

Degalinė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Degalinė
Vilniaus policija įspėja apie sukčius, siautėjančius sostinės degalinėse.

Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, lapkričio 2 d. apie 11.50 val. į policiją kreipėsi automobilio vairuotojas, pranešęs, kad Vilniuje, A.P.Kavoliuko gatvėje esančioje degalinėje, prie jo priėjo nepažįstamas asmuo ir pasiūlė pigiau įsigyti degalų. Vairuotojas prisipylė pilną degalų baką ir nepažįstamam vyriškiui sumokėjo 105 litus.

Degalų „pardavėjas“ pažadėjo pinigus tuojau perduoti pažįstamam degalinės operatoriui, tačiau, išviliojęs juos, sukčius pasišalino.

Pasiteiravęs degalinės operatoriaus, nukentėjusysis sužinojo, kad sąskaita neapmokėta. Už įsipiltą benziną teko sumokėti antrą kartą. Vairuotojas patyrė 180 Lt turtinę žalą.

Panašūs įvykiai užregistruoti ir š. m. spalio 10 d. Vilniuje, Geležinio Vilko g. esančioje degalinėje, kurioje tokiu pačiu būdu iš nukentėjusio asmens buvo išviliota 200 Lt, ir rugsėjo 15 d. Vilniuje Sporto g. degalinėje, kurioje sukčiautojai išviliojo 160 Lt. Š. m. birželio 22 d. iš vairuotojo minėtu būdu pavyko išvilioti net 450 Lt.

Pareigūnai ir degalinių darbuotojai įspėja vairuotojus neprarasti budrumo ir nesileisti apgaunamiems. Įvairūs degalinių tinklai vykdo akcijas, taiko nuolaidas, skelbia pakankamai patrauklius pasiūlymus savo klientams, tačiau visa informacija apie vykdomas akcijas yra skelbiama interneto svetainėse, prekybos vietose ar per žiniasklaidą. Jokių susitarimų su fiziniais asmenimis dėl teisės pigiau prekiauti naftos produktais degalinių atstovai nesudarinėja, todėl neverta tikėti nepažįstamųjų siūloma galimybe pigiau, teisėtai įsigyti degalų degalinėse.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min