Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 7d. 13:54

Vilniaus Kalvarijų turgavietėje aptikti nelegalūs vaistai

Kalvarijų turgavietėje aptikti nelegalūs vaistai
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotraukas / Kalvarijų turgavietėje aptikti nelegalūs vaistai

2011 m. spalio 7 d. Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai pasitelkę policijos rėmėjus, siekdami užkardyti neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių ir vaistų apyvartą, vykdė neviešą sostinės Kalvarijų turgavietės patikrinimą.

Priemonės metu sulaikyta pil. L.M. gim. 1956 m., kuri neturėdama licencijos, vertėsi farmacine veikla, t.y. prekiavo vaistais. Prekybos vietoje rasta ir paimta 870 tablečių įvairių rusiškų vaistų.

Vilniaus pirmajame policijos komisariate pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR Administracinių teisės pažeidimų kodekse 44-1 str. (Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, –  užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su vaistų (vaistinių preparatų) konfiskavimu ar be konfiskavimo, baudą juridinių asmenų vadovams – nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių litų su vaistų (vaistinių preparatų) konfiskavimu ar be konfiskavimo).

Šiais metais tai jau vienuoliktas pareigūnų atskleistas neteisėtos farmacinės veiklos atvejis, iš viso išimta virš 4000 tablečių įvairių vaistų.

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato informacija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min