Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus muitininkai sulaikė automobilių, prigrūstų kontrabandinių cigarečių (nuotraukos)

Kontrabandinės cigaretės
Vilniaus teritorinės muitinės nuotr. / Kontrabandinės cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 40 tūkst. litų.

Kaip rašoma Vilniaus teritorinės muitinės pranešime, daugiausia nelegaliai gabenamų cigarečių sulaikyta Šalčininkų kelio poste ir kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas.

Prieš pat vidurnaktį muitinės pareigūnai Šalčininkų kelio poste sustabdė patikrinti įtarimų sukėlusį lengvąjį automobilį Mazda 626, kurį vairavo mūsų šalies pilietis R.B. Iš Baltarusijos žaliuoju kanalu vykstantis vyras pareigūnus patikino, kad neleistinų daiktų ir prekių neveža, tačiau muitininkai vis tiek nusprendė apžiūrėti įtartiną automobilį.

Automobilio patikra truko kelias valandas, tačiau patyrimas ir profesionali nuojauta pareigūnų neapvylė – slėptuvės buvo įrengtos automobilio degalų bake, po galine sėdyne bei galiniame buferyje. Iš sunkiai prieinamų slėptuvių muitininkai ištraukė daugiau kaip 2 tūkst. pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Minsk capital“, įvertintų daugiau nei 16 tūkst. litų.

Tos pačios dienos popietę kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė patikrinti Latvijos piliečio J.M. vairuojamą automobilį VW Passat. Kilus įtarimui, kad vairuotojas gali gabenti nelegalų krovinį, automobilį pareigūnai palydėjo į Vilniaus teritorinės muitinės patalpas ir ten  nuodugniai apžiūrėjo.

Patikrinus paaiškėjo, kad automobilis prigrūstas kontrabandinių rūkalų su trečiųjų šalių banderolėmis. Specialiai įrengtas slėptuves muitininkai atrado perdarytame dvigubame automobilio dugne, bagažinės dangtyje, sėdynių atlošuose, po grindų kilimėliais bei po priekine panele. Sulaikyta 3 tūkst. pakelių cigarečių „Winston“ ir „L&M“ už beveik 22 tūkst. litų.

Kituose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai patikrino ir daugiau automobilių, kurių vairuotojai savo automobiliuose įrengtose slėptuvėse mėgino paslėpti nedidelius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min