Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus muitininkai sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 19 tūkst. litų

Raigardo postas
Vilniaus teritorinės muitinės / Raigardo postas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Šalčininkų postuose bei Vilniaus Pašto pervežimo centre sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 19 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Anksti ryte Vilniaus Pašto pervežimo centro Eksporto skyriuje tikrindami siuntas į Angliją muitinės kinologai pastebėjo, kad tarnybinis šuo susidomėjo vienu paketu. Jį išardę ir patikrinę siuntinio turinį, pareigūnai atrado į dėžę supakuotus 10 blokų cigarečių „Fest 7“ su baltarusiškomis banderolėmis už beveik 600 litų.

Tai jau ne pirmas kartas, kai į užsienį mėginama siųsti cigaretes, kurios slepiamos tai folijoje, tai tarp kukurūzų. Vos prieš savaitę tarnybinės kalytės Doros dėmesį patraukė į Airiją siunčiamas paketas, kuriame į kukurūzų dėžutes buvo sukaišiota beveik tūkstantis palaidų cigarečių.

Gerokai po pietų Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė iš Baltarusijos parvykstantį mūsų šalies pilietį M. K. su automobiliu „Opel Zafira“. Vairuotojas deklaravo, kad neleistinų daiktų automobilyje neturi, tačiau muitininkai detaliau jį apžiūrėję atsarginiame rate atrado paslėptų apie 120 pakelių cigarečių „Viceroy“ už pusdevinto šimto litų.

Vėlyvą vakarą tame pačiame kelio poste sieną kirto automobilis „Volkswagen Passat“, kurį vairavo mūsų šalies pilietis K. Ž. Turėdami Muitinės kriminalinės tarnybos informacijos apie, kaip įtariama, vežamą kontrabandinį krovinį, muitinės pareigūnai pasiteiravo vairuotojo apie neleistinas prekes, bet išgirdo jau įprastą patikinimą, kad tokių automobilyje nėra. Apžiūrėdami automobilį, muitininkai atkreipė dėmesį į perdirbtą kuro baką. Po detalios apžiūros paaiškėjo, kad kuro bakas perdirbtas ne veltui. Jame, taip pat automobilio slenksčiuose bei bagažinės dvigubame dugne buvo paslėpta penkios dėžės (apie pustrečio tūkstančio pakelių) cigarečių „Fest“ ir „Fest 7“ su baltarusiškomis banderolėmis. Realizavęs kontrabanda gabentas cigaretes, pilietis savo biudžetą papildytų daugiau kaip 17 su puse tūkst. litų.

Tos pačios dienos popietę Šalčininkų kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė iš kaimyninės šalies pargrįžtantį automobilį „BMW“. Įtarimų sukėlusį automobilį vairavęs mūsų šalies pilietis D. M. pareigūnus patikino, kad nedeklaruotų daiktų neveža. Po detalios automobilio apžiūros iš slėptuvių, kurios buvo įrengtos užpakalinės sėdynės porankyje bei po priekine panele, muitininkai ištraukė daugiau kaip pusę šimto pakelių cigarečių, kurių vertė per 400 litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min