2016-03-14 13:08

Vilniaus oro uoste kompiuterį nugvelbęs ilgapirštis sėdo už grotų 2 mėnesiams

Vasario pabaigoje Vilniaus oro uoste pavogtą kompiuterį kartu su nusikaltimo kaltininku rado policijos pareigūnai.
Vilniaus oro uostas
Vilniaus oro uostas / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip praneša policija, vasario 26 d. į Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Oro uosto poskyrį kreipėsi UAB „Ticketing Airport Services“ atstovai.

Jie nurodė, kad vasario 26 d. apie 7 val. 50 min. iš aptarnavimo centro, Vilniaus oro uosto keleivių terminalo išvykimo salėje, buvo pavogtas nešiojamasis kompiuteris su įranga ir rezervacine sistema, skirta bilietams rezervuoti. Š. m. sausio 12 d. įgyto kompiuterio vertė ‒ 999,92 eurai.

Oro uosto poskyrio pareigūnai, atlikę skubius ir neatidėliotinus veiksmus, ne tik operatyviai išaiškino vagystę įvykdžiusį asmenį ir jį sulaikė, bet ir surado pavogtą kompiuterį.

Kovo 10 d. Vilniaus apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.) pagreitinto proceso tvarka, pripažino vyrą (gimusį 1970 m.) kaltu dėl 999,92 eurų svetimo turto vagystės ir nuteisė 60 parų arešto bausme.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą