Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 16:56 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 28d. 11:17

Vilniaus pakraštyje susidūrė keturi automobiliai, du žmonės žuvo

Avarijos vietoje Pramonės g.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Avarijos vietoje Pramonės g.

Du žmonės žuvo ir trys buvo sužaloti penktadienio pavakare Vilniaus pakraštyje susidūrus keturiems automobiliams.

Apie 16.30 val. Vilniaus pareigūnams buvo pranešta, kad Vilniuje, Pramonės g. gale, ties riba su Vilniaus rajonu, susidūrė keturi automobiliai. Buvo pranešta, kad per avariją nukentėjo mažiausiai keturi žmonės.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos patruliai ir greitosios pagalbos medikai.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko automobiliui „Audi“ bandant aplenkti kitas tris transporto priemones. Nuo Naujosios Vilnios važiavusio automobilio „Audi“ vairuotojas pradėjo lenkti kitas mašinas, o tuo metu iš priekio jau artėjo sunkvežimis.

„Audi“ vairuotojas dar bandė grįžti į savo eismo juostą, tačiau kliudė iš priekio važiavusį sunkiasvorį, trenkėsi į čia pat buvusį automobilį „Nissan“ ir kliudė ta pačia kryptimi važiuojantį „Ford“.

Per avariją labiausiai sumaitoti „Audi“ ir „Nissan“. Kitos mašinos apgadintos mažiau.

Per incidentą vienas žmogus iš karto žuvo. Greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė keturis sužalotus žmones. Vienas iš jų mirė pakeliui į gydymo įstaigą.

Pirminiais duomenimis, žuvo du devyniolikmečiai. Abu važiavo klevo lapu pažymėtu automobiliu „Audi“.

Po avarijos kelias buvo užblokuotas.

Papildyta šeštadienį: Policijos departamento šeštadienį paviešintoje praėjusios paros svarbiausių kriminalinių įvykių suvestinėje užfiksuota, kad gruodžio 27 d. apie 16 val. 22 min. Vilniuje, Pramonės g., ties posūkiu į Viktariškių gyvenvietę, automobilis „Audi 80“, kurį vairavo V.V. (gimęs 1994 m.), lenkimo metu išvažiavo į priešingą eismo juostą ir kliudė priešpriešiais važiavusį automobilį „Mercedes Benz 814“, kurį vairavo A.S. (gimęs 1991 m.).

Po susidūrimo automobilis „Audi 80“ kliudė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Ford Siera“, kurį vairavo F.M. (gimęs 1942 m.), bei susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Nissan Almera“, kurį vairavo V.K. (gimęs 1962 m.), ir, nuvažiavęs nuo kelio, apvirto. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Audi 80“ vairuotojas bei sužaloti kartu važiavę D.Š. (gimęs 1994 m.) (nuo gautų sužalojimų mirė greitosios medicinos pagalbos automobilyje pakeliui į ligoninę) ir R.Č. (gimęs 1994 m.), kuris dėl juosmens slankstelio lūžimo paguldytas į ligoninę.

Taip pat sužaloti automobilio „Nissan Almera“ vairuotojas (dėl krūtinės sumušimo gydomas ambulatoriškai) ir keleivė I.J. (gimusi 1964 m.), kuri dėl kojos bei rankos kaulų lūžių paguldyta į ligoninę.

Vilniaus policija tęsia avarijos aplinkybių tyrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie 15min