Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 21d. 19:07

Vilniaus parduotuvėje apsivogti ketinusį vyrą sulaikė trys Lenkijos pareigūnai

Pareigūnai buvo apdovanoti už savo gerą darbą
Vilniaus apskr. VPK nuotr. / Lenkijos pareigūnus (tamsesnės uniformos) už pilietišką bei profesinę pagalbą pagerbė kolegos vilniečiai.
Tikri pareigūnai savo pareigą atlieka ne tik darbo metu, bet ir po darbo valandų, o kartais – net ir kitoje šalyje.

Trys Lenkijos policijos pareigūnai – Mateusz Nowicki, Bartlomiej Majsnerowski, Sebastian Nowak – ne tarnybos metu parduotuvėje sulaikė vagį. Antradienį jiems įteiktos vardinės sostinės policijos atminimo dovanos.

Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas padėkojo kolegoms, kad neliko abejingi daromai nusikalstamai veikai ir sulaikė įtariamąjį vagį.

Vilniaus apskr. VPK nuotr./Už savo gerą darbą pareigūnai buvo apdovanoti
Vilniaus apskr. VPK nuotr./Už savo gerą darbą pareigūnai buvo apdovanoti

Rugsėjo 16 d. 10 val. 50 min. Vilniuje, Parodų gatvėje, parduotuvėje, Lenkijos policijos pareigūnai pastebėjo nusikalstamą veiką darantį vyrą – pastarasis kėsinosi atvirai pavogti 3 butelius degtinės bei du pakelius kavos. Vagį pareigūnai sulaikė ir perdavė į įvykio vietą iškviestiems sostinės policijos pareigūnams.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.

Kolegos iš Lenkijos atvyko į Lietuvą rugpjūčio 30-ąją ir talkina sostinės policijos pareigūnams – vykdo užduotis, susijusias su nelegalios migracijos prevencija ir užkardymu: kartu patruliuoja pasienio regionuose, saugo nelegalius migrantus ir atlieka kitą kasdienį policijos pareigūnų darbą.

Lenkijos policijos pareigūnai atvyko su savo šalies policijos automobiliais, tarnybinėmis uniformomis ir kita policijos amunicija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min