Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 14:05

Vilniaus pareigūnai sučiupo 30 neblaivių vairuotojų

Policijos reidas Kaišiadorių rajone
Kauno apskrities VPK nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: policijos reidas

Praėjusią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus miesto vietose tikrino vairuotojų blaivumą, ar vairuotojai nevairuoja apsvaigę nuo narkotikų ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Laikotarpiu nuo gruodžio 23 iki 29 dienomis pareigūnai išaiškino 30 atvejų, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai. Vien praėjusį trečiadienį, pirmąją Kalėdų dieną, išaiškinti 8 tokie atvejai.

Reidų rezultatai rodo, kad vairuotojai nevengia vairuoti būdami neblaivūs, todėl policija stiprina pajėgas prieš neblaivius vairuotojus. Išgerti nevengiantys vairuotojai, kurie kelia grėsmę savo ir kitų eismo dalyvių saugumui, bus baudžiami.

Pareigūnai įspėja, kad vairuotojų blaivumas bus tikrinamas visą šventinį laikotarpį. Atkreipiamas dėmesys, kad net ir nedidelis suvartoto alkoholio kiekis vairuotojams ir aplinkiniams gali sukelti skaudžių pasekmių.

Pareigūnai prašo iš anksto pasirūpinti grįžimu po linksmybių namo. Neabejojama, kad draugiškumas, kolegiškumas ir atsakingumas padės alkoholį per pobūvį vartojančiai draugijai rasti svaigalų nevartojantį vairuotoją.

Nesielkite lengvabūdiškai, nevairuokite neblaivūs. Prieš perduodami vairuoti transporto priemonę įsitikinkite, ar vairuotojas tikrai blaivus. Įspėkite už vairo sėsti besirengiantį nuo alkoholio apsvaigusį vairuotoją. Jokiu būdu nevažiuokite su neblaiviais vairuotojais.  Pastebėję neblaivius vairuotojus, nedelsiant praneškite policijai, rašoma Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min