Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus policija bando paaiškinti, už ką prabangų „Infiniti“ vairavęs teisės studentas Raimondas Biveinis gavo dujų, elektrošoko ir per inkstus

Raimondas Biveinis
Kadras iš filmuotos medžiagos / Raimondas Biveinis prie savojo visureigio
Šaltinis: 15min
0
A A

Po sostinės kelių policininkų ir 22 kartus už KET pažeidimus bausto Mykolo Romerio studento 29 metų Raimondo Biveinio konflikto, kilusio dėl pernelyg tamsių visureigio „Infiniti“ langų, – viešos teisybės paieškos.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime, balandžio 8 d. žinomos žurnalistės Rūtos Janutienės (buvusi Grinevičiūtė) vedamoje televizijos laidoje „Patriotai“ buvo parodytas siužetas apie sostinės policininkų sustabdytą vairuotoją Raimondą Biveinį (gim. 1984 m.), viešai išsakiusį įvairiausius priekaištus su juo bendravusiems policijos pareigūnams.

Kadras iš filmuotos medžiagos/Raimondas Biveinis (kairėje) bendrauja su policininku
Kadras iš filmuotos medžiagos/Raimondas Biveinis (kairėje) bendrauja su policininku

Iš R.Biveinio pasisakymų TV laidoje matyti, kad savo veiksmuose jis jokių pažeidimų neįžvelgia, savo poelgius visiškai pateisina.

Pasak policijos pranešimo, siužete parodyta anaiptol ne visa įvykį apibūdinanti informacija, faktai pateikti ne pilnai.

Papildydami tai, ką žiūrovams pasiūlė R.Janutienė, pareigūnai siūlo susipažinti su policijos filmuota (ir redaguota) medžiaga, kurioje iš dalies užfiksuotos šio 2013 m. gegužės 5-osios incidento aplinkybės.

VIDEO: Policininkų pokalbis su visureigio vairuotoju R.Bivainiu

Šioje policijos filmuotoje medžiagoje nesimato, kaip sustabdytas vairuotojas esą už pasipriešinimą ištraukiamas iš mašinos ir paguldomas ant asfalto, po to apipurškiamas dujomis, pačirškinamas elektros šoku ir galiausiai sutramdomas „atpalaiduojančiu“ smūgiu į kairį inkstą (teigiama, kad po jo vairuotojas dvi savaites šlapinosi su krauju).

Dar išsamesnį šio konflikto paaiškinimą policijos atstovai išdėsto savo „Facebook“ paskyroje.

Čia rašoma, kad nuo 2002 m. iki 2013 m. R.Biveinis yra 22 (dvidešimt du) kartus baustas už administracinius teisės pažeidimus, dažniausiai už neleistinai užtamsintus automobilio langų stiklus, greičio viršijimus, kitus KET pažeidimus. 

Dėl 2013-05-05 incidento Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. šeštajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 258 str. 2 d. (Neteisėtas disponavimas nešaunamuoju ginklu) ir 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui). Tiesa, iš R.Janutienės laidoje parodytos greta esančio prekybos centro apsaugininkų filmuotos medžiagos gali susidaryti įspūdis, kad kastetą į studento visureigį pačioje pabaigoje įmeta vienas policininkas.

Kadras iš filmuotos medžiagos/Raimondas Biveinis buvo sumuštas
Kadras iš filmuotos medžiagos/Raimondas Biveinis buvo sumuštas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min