Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 30d. 16:34

Vilniaus policija giria vairuotojus, kad prisitaikė prie eismo sąlygų: per pusę paros – tik 38 avarijos

Vaizdai Vilniaus gatvėse
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vaizdai Vilniaus gatvėse

Sostinėje per pastarąją pusę paros policijai pranešta apie 38 eismo įvykius. Nė vienoje avarijoje žmonės nenukentėjo. Pareigūnai giria vairuotojus, kurie prisitaiko prie sudėtingų eismo sąlygų ir nesukelia avarijų lavinos.

Ketvirtadienį pavakarę Vilniaus apskrities VPK viešųjų ryšių poskyryje 15min.lt informavo, kad per pastarasias 12 valandų sostinės pareigūnams pranešta apie 38 avarijas.

Tiesa, šioje statistikoje, užfiksuotoje nuo 4 iki 16 val., neatsispindi eismo įvykiai, kuriuos vairuotojai įformino savarankiškai užpildydami deklaracijas.

Tačiau iš patirties pareigūnai sako, kad bendras avaringumo lygis ketvirtadienį yra normalus, „kaip ir kiekvieną dieną.“

Ketvirtadienį nuo ryto dažnas vairuotojas Vilniuje skundėsi, kad eismo sąlygos mieste dar labiau pablogėjo. „Visą pusdienį važinėjant susidarė įspūdis, kad kelininkai metė tą nuobodų užsiėmimą – gatvių valymą“, – ne iš lengvo vairavimo šmaikštavo vienas 15min.lt skaitytojas.

Per naktį dar labiau pasnigus, šįryt net ne visi vairuotojai sėkmingai išvažiavo iš daugiabučių kiemų.

Tačiau, anot policijos, vilniečiai atsižvelgė į sudėtingas eismo sąlygas, dažniausiai rinkosi saugų greitį ir avarijų lavinos mieste pavyko išvengti. Visos pareigūnų užregistruotos avarijos įformintos kaip techniniai eismo įvykiai, per kuriuos nežuvo ir net nebuvo sužeistas nė vienas žmogus.

Policijos atstovai taip pat atkreipė dėmesį, jog šiandien iš esmės nebėra problemos dėl įkalnių neįveikiančių sunkvežimių. Policininkų supratimu, kelininkai padarė išvadas ir naktį sutvarkė problemiškiausias vietas.

15min.lt skaitytojas Mindaugas T. kaip tik praneša apie vieną smulkią techninę ketvirtadienio avariją sostinės Konstitucijos prospekte. Vilniečio žiniomis, prie „Forum Palace“ centro, netoli Pedagoginio universiteto transporto žiedo, susidūrė 3 automobiliai.

Mindaugas pro avarijos vietą važiavo 15.15 val.

„Susidūrusios mašinos užėmė dvi juostas, tačiau kamščių nebuvo, nes gatvė ten plati. Susidūrė berods „Audi A6“, „Honda Accord“ ir tas ir amerikietiškas autobusiukas apsnigtu stogu. Avarijos vietoje mačiau moterį su vaikeliu ant rankų. Tačiau rimčiau nukentėti niekas negalėjo, nežymi ta avarija“, – rašo Mindaugas.

Mindaugo T./15min.lt skaitytojo nuotr./Avarija Konstitucijos prospekte
Mindaugo T./15min.lt skaitytojo nuotr./Avarija Konstitucijos prospekte

 

Mindaugo T./15min.lt skaitytojo nuotr./Avarija Konstitucijos prospekte
Mindaugo T./15min.lt skaitytojo nuotr./Avarija Konstitucijos prospekte
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min