Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Vilniaus policija ieško dviejų vaikinų, įtariamų svetimo turto naikinimu

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (LR BK 187 str. 2 d.).
Ieškomi įtariamieji
Ieškomi įtariamieji / Vilniaus aps. VPK nuotr.

Atpažinusius nuotraukoje užfiksuotus nusikalstamą veiką galbūt įvykdžiusius asmenis, prašome kreiptis į Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Agniją Šablovską tel. (8 5) 219 89 80, mob. tel. 8 6471 6365.

Jei paaiškėtų, kad vaikinai yra kalti pagal BK 187 str. 2 d., nes sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, – baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius