Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 sausio 4d. 14:01

Vilniaus policija ieško dviejų vaikinų, įtariamų svetimo turto naikinimu

Ieškomi įtariamieji
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Ieškomi įtariamieji
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (LR BK 187 str. 2 d.).

Atpažinusius nuotraukoje užfiksuotus nusikalstamą veiką galbūt įvykdžiusius asmenis, prašome kreiptis į Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Agniją Šablovską tel. (8 5) 219 89 80, mob. tel. 8 6471 6365.

Jei paaiškėtų, kad vaikinai yra kalti pagal BK 187 str. 2 d., nes sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, – baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:01
00:21
41:07

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min