TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus policija ir ugniagesiai iš srutų duobės Vingio parko viešajame tualete bandė iškrapštyti iškrypėlį

Įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus policija ir ugniagesiai pirmadienį po pietų laužė galvas, kaip iškrapštyti iškrypėlį iš Vingio parke esančių viešųjų tualetų srutų duobės. Įtariama, kad kažkas pasislėpęs iš apačios galėjo slapta stebėti gamtinius reikalus atliekančias moteris.

Pareigūnus į Vingio parką iškvietė moteris ir jos vyras, įtarę, kad kažkoks iškrypėlis gali stebėti besituštinančias moteris. Sutuoktiniai net surado ir policijai parodė nedideles kopėčias, kuriomis galima pro skylę nusileisti po tualetu.

Atskubėję policijos patruliai patys nedrįso leistis kopėčiomis į srutų duobę. Į Vingio parką buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai.

Policija teigia, kad sugautam iškrypėliui gali grėsti administracinė atsakomybė.

„Nebuvo seksualinio priekabiavimo, jei jis tik stebėjo. Pranešimas labai keistas, bet mes privalome jį patikrinti“, – teigia pareigūnai.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai irgi nelindo į srutų duobę.

„Mes galime tik padėti. Galim pastatyti kopėčias arba nuleisti virvę. Galim nuplauti. Bet jei žmogus pats nenori išlipti, kaip mes jį priversime? Ugniagesiai negali patys sulaikyti įtariamojo. O jei jis pasipriešins ir pradės gelbėtoją skandinti? Jei žmogus atsisakė pats lįsti lauk, mes niekuo negalime padėti“, – teigia gelbėtojai.

Pareigūnai kelis kartus iš viršaus pro skyles grindyse įdėmiai apžiūrėję srutų duobę, po kiek laiko nusprendė, kad joje nieko nebėra.

„Gali būti, kad iškrypėlis kažkaip sugebėjo pasprukti tuo metu, kai pareiškėjai skubėjo pasitikti atvykstančių policininkų. O gal viduje nieko ir nebuvo“, – vėliau svarstė pareigūnai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min