Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 2d. 14:55

Vilniaus policija išauklėjo vairuotojus: antrą metų rytą net traktorininkas važiavo blaivas

Sausio 2 d. rytinis reidas Vilniuje prieš neblaivius vairuotojus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Sausio 2 d. rytinis reidas Vilniuje prieš neblaivius vairuotojus
Vilniaus Kelių patrulių rinktinės pareigūnai šį ilgąjį Naujųjų metų savaitgalį pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus apskrities rajone tikrina, ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotikų ir kitų psichiką veikiančių medžiagų. Sausio 2 dienos rytą patikrinimas vyko sostinės Galvės gatvėje.

Šeštadienio rytą sostinės kelių policija vėl išsiruošė į tradicinį reidą prieš girtus vairuotojus ir kitokius atsitiktinai įkliūnančius pažeidėjus.

Sausio 2 d. nuo 8.30 val. eismo patrulių pajėgos pradėjo darbą pakeliui Trakų link, Vilniaus pakraštyje esančioje Galvės gatvėje.

„Tie vairuotojai, kurie geria, niekur nebevažiuoja“, – tokią išvadą po kelių valandų padarė šią policijos akciją stebėję žiniasklaidos atstovai.

„Baisiausias“ pažeidimas, kurį fiksavo tikrintojai – vienas vairuotojų su savimi neturėjo dokumentų. Tačiau patikrinimas elektroninėje duomenų bazėje atskleidė, kad vyras turi teisę vairuoti transporto priemones, su jo automobiliu susiję formalumai jam taip pat nesukėlė jokių rūpesčių. Vilnietis tik įspėtas ir paleistas.

Reide teko sudalyvauti ir vienam Vokietijos piliečiui. Stereotipiškai tikėtasi, kad šis vairuotojas visom prasmėm bus vokiškai disciplinuotas. Tuo ir buvo įsitikinta – užsieniečiui beliko palinkėti geros kelionės.

Atsižvelgiant į stereotipus, pažeidimų galbūt buvo galima tikėtis iš traktoriaus vairuotojo, kuris irgi pakliuvo į reidą Trakų gatvėje. Tačiau ir traktorininkas buvo blaivutėlis, pateikė reikiamus dokumentus bei vairavo tvarkingą techniką.

Maloniai Vilniaus policininkai liko nustebę ir po pirmąjį Naujųjų metų rytą surengto reido.

Tuomet Geležinio Vilko gatvėje tik vienam vairuotojui buvo nustatytas 0,24 promilės girtumas, neviršijantis leistinos normos.

Paprastai sostinės pareigūnams per savaitę įkliūna bent 30-40 neblaivių vairuotojų, apie porą dešimčių iš jų sulaikoma būtent savaitgaliais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min