Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 14d. 10:14

Vilniaus policija lankėsi butuose, kur rado kanapių

Policijos aptikti narkotikai
Tauragės policijos nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Šeštadienio naktį Vilniaus policija pas tris asmenis rado kanapių.

01 val. 00 min. Didlaukio g. bute, ant palangės iš lauko pusės buvo rastas juodos spalvos maišelis „Skunk Sach“ su plastikiniu maišeliu viduje, kuriame buvo žalios spalvos augalinės kilmės, galimai narkotinė medžiaga.

Taip pat tame pačiame kambaryje ant staliuko rastas medžiaginis maišelis su geltonu indeliu, kuriuo viduje rasta žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotinė medžiaga.

Bute buvęs R.G.( gimęs 1981 m.) prisipažino, kad tai jo narkotinė medžiaga – kanapės.

Atlikus pastarojo paviršutinę apžiūrą priekinėje kelnių kišenėje buvo rastas baltos spalvos dėkliukas su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotine medžiaga.

07 val.43 min. A.Juozapavičiaus g. bute, kuris priklauso G.D.( gimęs 1980 m.), svetainėje ant stalo rastas polietileninis maišelis su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama narkotine medžiaga ir polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga.

00 val. 47 min. policijos pareigūnai Mindaugo g., patikrinę automobilio "Audi A4" vairuotoją D.J. (gimęs 1985 m.) ir atlikę dalinę jo apžiūrą, striukės kišenėje aptiko 2 juodos spalvos maišelius su augalinės kilmės medžiaga galimai narkotine medžiaga, taip pat automobilio salone aptikti 2 plastikiniai maišeliai su augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotine medžiaga, aptikta oranžinė plastikinė dėžutė, kurios viduje neaiškios kilmės tabletės, galimai narkotinės medžiagos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min