Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus policija nufilmavo, kaip motoroleriu sprukę 15-mečiai rėžėsi į medį

Motorolerio gaudynės Vilniuje
Kadras iš filmuotos medžiagos / Motorolerio gaudynės Vilniuje
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinėje sulaikyti motoroleriu nuo policijos bandę sprukti nepilnamečiai. Šiurkščiai KET pažeidinėję paaugliai nenurimo net po avarijos: kaip įmanydami vengė sulaikymo – priešinosi, spardėsi, mosikavosi rankomis.

Birželio 15 d. apie 10 val. 15 min. patruliuojantys Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai S.Stanevičiaus – Ateities g. sankryžoje pastebėjo motoroleriu be valstybinio numerio ženklų važiuojančius du nepilnamečius. Patruliai, įjungę šviesos ir garso sireną, bandė stabdyti, tačiau motorolerio vairuotojas ir keleivis nepakluso reikalavimui sustoti ir nuvažiavo S.Stanevičiaus g.

Vilniaus policijos nuotr./Nepilnamečių motoroleris po gaudynių ir avarijos
Nepilnamečių motoroleris po gaudynių ir avarijos

Motorolerio vairuotojas nuolat šiurkščiai pažeidinėjo KET – kirto ištisinę liniją, S.Stanevičiaus g. nepaisė šviesoforo signalų ir pravažiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Iš S.Stanevičiaus g. motoroleris pasuko į Fabijoniškių g. ir iškart nusuko garažų link. Toliau – pėsčiųjų taku į Šeškinės g., vėliau  – į Ozo g., iš jos – į Ukmergės g. Važiuodamas Ukmergės g., motorolerio vairuotojas taip pat chuliganiškai vairavo, sankryžą pravažiavo degant raudonam šviesoforo signalui, į daugkartinius reikalavimus sustoti nereagavo. 

Į neklusnaus vairuotojo gaudynes įsijungė ir Kelių policijos valdybos pareigūnai. Nevykdydamas reikalavimo sustoti, motoroleris nurūko Mykolo Lietuvio g.

Kiek pavažiavęs, jo vairuotojas nesuvaldė motorolerio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Bandžiusius sprukti vaikinus pareigūnai pasivijo – nepilnamečiai vengė sulaikymo, priešinosi, spardėsi, mosikavosi rankomis. 

Kaip paaiškėjo, motoroleriu važiavo 2000 m. gimę nepilnamečiai. Abu penkiolikmečiai pristatyti į Vilniaus miesto šeštąjį policijos komisariatą.

VIDEO: Motoroleris nestoja
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min