Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus policijos operacija čigonų tabore: paimtas didelis kiekis narkotikų, sulaikyta 30 įtariamųjų

Policijos operacija tabore
Vilniaus policijos nuotr. / Policijos operacija tabore
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus policijos pareigūnai antradienio rytą atliko stambiausią šiemet operaciją sostinėje. Policija sulaikė trisdešimt asmenų, paimtas didelis kiekis narkotikų.

Kaip teigia Vilniaus policijos vadovas Kęstutis Lančinskas, ankstų antradienio rytą operaciją tabore pradėjo apie 120 sostinės policijos pareigūnų. Dirbo policijos patruliai, kriminalinės policijos pareigūnai, mobili kuopa, kinologai su šunimis. Tabore atlikta daugiau kaip 20 kratų.

„Paimta pačių įvairiausių narkotinių medžiagų, kurių kiekis dar tikslinamas. Narkotikai tabore suskirstyti mažomis dozėmis, todėl dar reikia laiko viską suskaičiuoti. Per šią operaciją sulaikyta apie 30 asmenų, kai kurie iš jų jau suimti“, – sakė K.Lančinskas.

Pasak Vilniaus policijos vadovo, tabore narkotikus dažnai platina moterys. Jas sulaikius, visada iškyla problema, kur dėti jų mažamečius vaikus. K.Lančinskas sako, kad po antradienio operacijos keturi vaikai buvo atiduoti giminaičiams, dar dėl trylikos vaikų likimo sprendžia vaikų teisių apsaugos tarnyba.

„Mūsų tikslas per šią operaciją buvo išardyti narkotikų platinimo tinklą“, – teigia K.Lančinskas.

Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius teigia, kad buvo sulaikomi asmenys, narkotikais prekiaujantys dideliu arba labai dideliu mastu.

Visi sulaikytieji – taboro gyventojai.

Pasak abiejų pareigūnų, antradienį atlikta operacija buvo pati stambiausia policijos operacija šiemet Vilniuje. Per ją pasipriešinimo policijai faktų neužfiksuota.

Pareigūnai teigia, kad šiai operacijai buvo kruopščiai ruošiamasi, dėl sulaikytų asmenų nusikalstamos veiklos buvo surinkta pakankamai daug įrodymų.

„Įtariamiesiems gresia iki 15 metų laisvės atėmimo. Mes kalbamame apie didelius arba labai didelius kiekius narkotinių medžiagų, kuriuos platino šie asmenys“, – sakė R.Jancevičius.

Tai, kad operacijai buvo gerai pasiruošta, pasak pareigūnų, rodo ir tai, kad jau antradienį teismai ilgai negalvodami visiems įtariamiesiems, kuriuos spėta pristatyti teisėjams, skyrė suėmimus. Beveik visiems – po tris mėnesius.

VIDEO: Vilniaus policija atliko operaciją čigonų tabore

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min