Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 16:58

Vilniaus rajone liepsnos prarijo sodybą, gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos (nuotraukos)

Gaisro vietoje
Vilniaus ugniagesių nuotr. / Liepsna (archyvo nuotrauka)

Trečiadienio popiete Vilniaus rajone užsiliepsnojo sodyba iš kelių sujungtų pastatų. Gesinti gaisro buvo pasiųstos gausios ugniagesių pajėgos. Įtariama, kad gaisras galėjo kilti nuo netvarkingos krosnies.

Priešgasirinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė 15min.lt informavo, kad apie 14.06 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus r., Šumsko miestelyje, Miežniūnų gatvėje dega sodyba. Ugniagesiams buvo pranešta, kad ugnis apėmusi gyvenamąjį namą, ūkinį pastatą ir priestatą.

Gesinti gaisro buvo nusiųstos penkios autocisternos.

Kaip apie 16.40 val. telefonu iš įvykio vietos 15min.lt žurnalistui sakė, gaisro gesinimui vadovavęs Vilniaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos operacijų vadovas Rolandas Grižas, degė rąstinis gyvenamas namas, prie kurio prijungtas ūkinis pastatas.

„Tai ilgas pastatas. Iš viso jo ilgis yra apie 40 metrų. Greta nebuvo vandens. Pasipildyti vandens teko važiuoti apie 3 kilometrus. Visai neseniai paskelbta likvidacija, gaisras užgesintas. Rąstinis namas smarkiai apdegė, priestatas sudegė. Tačiau žmonės per gaisrą nenukentėjo“, - sakė R.Grižas.

Pasak operacijų vadovo, kilus gaisrui pastate buvo trys žmonės. Jie spėjo išeiti į lauką.

Tiriamos kelios gaisro versijos. Viena iš jų - nelaimė galėjo įvykti dėl netvarkingos krosnies ar dūmtraukio.

Trečiadienį tai buvo jau antras didelis gaisras Vilniaus apskrityje. Per pietus Svajonių gatvėje degė medinis dviejų aukštų pastatas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min