Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus rajono diskotekose policijai įkliuvo neblaivių nepilnamečių

Alkoholis
Laikraščio „15 minučių“ nuotr. / Alkoholis
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai organizavo priemonę viešajai tvarkai diskotekose užtikrinti.

Kaip rašoma Vilniaus rajono policijos pranešime, pareigūnai vienoje iš Paberžės vidurinių mokyklų išaiškino penkis pažeidimus. Už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba girto pasirodymą viešosiose vietose administracinėn atsakomybėn patraukti trys asmenys, jiems gresia bauda nuo penkiasdešimties iki vieno šimto litų.

Vienas nepilnametis atsakys už asmenų iki aštuoniolikos metų alkoholinių gėrimų vartojimą ar jų turėjimą, jam gresia bauda nuo trisdešimties iki penkiasdešimties litų.

Už alkoholinių gėrimų nupirkimą ar kitokį perdavimą nepilnamečiui, nepilnamečio nugirdymą pareigūnai surašė vieną protokolą.

Iš Sudervės seniūnijoje, Rastinėnų kaime vykusios diskotekos į ligoninę  dėl apsinuodijimo alkoholiu  buvo išvežtas septyniolikmetis. Dar vienas pažeidėjas atsakys už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba girto pasirodymą viešosiose vietose. Numatoma bauda – nuo trisdešimties iki penkiasdešimties litų.

Apie 22.50 val. Sudervės seniūnijoje, Sudervės kaime pareigūnai sulaikė neblaivų (1,89 prom.) septyniolikmetį iš Vilniaus. Jis šlapinosi  šalia kultūros namų, kur tuo metu vyko diskoteka. Jam teks atsakyti pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso  174 str. (Nedidelis chuliganizmas) ir 178 str. 5 d. (Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose).

Taip pat pareigūnams įkliuvo P.P. (gim. 1981 m.), kuris ilgai slapstėsi nuo policijos. Pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl pareigūno teisėto reikalavimo atvykti į policiją nevykdymo ir neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimo ar laikymo nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min