Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 14d. 19:43

Vilniaus rajono gyventojai – įbauginti plėšikų

Ginklas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Ginklas

Vilniaus rajono kaimuose ar vienkiemiuose gyvenantys žmonės įsitikinę: užklupus nusikaltėliams jiems niekas nepadėtų. Jie nuolatos gyvena baimėje ir nežinioje.

Apie tai šeštadienio numeryje rašo dienraštis „Vilniaus diena“. Praėjusią savaitę Vilniaus rajone užpuolikai tiesiog siautėjo. Per vieną naktį jie įsibrovė į ketverius namus.

Į vienos žurnalistų kalbintos moters namus Grigaičiuose įsibrovė trys kaukėti plėšikai. Nusikaltėliai sumušė jos vyrą, o jai pačiai grasino ginklu. Laimė, namie buvusi anūkė išbėgo kviesti pagalbos, ir užpuolikai paspruko be jokio grobio. Tą patį vakarą kaime vagys grasindami ginklu kito namo šeimininkui reikalavo pinigų. Tačiau viskas, ką jiems pavyko atimti, – dujų balionas, televizorius ir neveikiantis suvirinimo aparatas. Šeimininkas patirtus nuostolius įvertino 750 litų, bet kažin ar nusikaltėliams pavyks už šiuos daiktus gauti bent tiek. Du įtariamieji dėl šių nusikaltimų jau sulaikyti, trečiasis ieškomas. Tačiau žmonių tai neguodžia – jie įbauginti. „Nenoriu su niekuo kalbėtis, vis dar negaliu atsigauti“, – žurnalistams sakė vis dar šoko būsenoje po išpuolio esanti moteris.

„Niekada nebuvo saugu, dabar – ypač. Matome, kas aplinkui darosi, bet nieko negalime padaryti. Kol policija atvažiuotų, nusikaltėliai seniai būtų dingę, o pačiam laikyti namie ginklą nėra prasmės. Vis tiek jėgų nebepakaktų juo pasinaudoti", – apgailestavo Grigaičių kaimo gyventojas Vaclavas Kramovičius.

Tokios nuomonės ir Stanislava iš Medininkų: „Aš į ginklą žiūrėti bijau, tikrai juo nepasinaudočiau, tai kam man jis reikalingas? Dar iš manęs atimtų ir pačią nušautų. Todėl, kai šuo loja, pirmiau galvoju ne kaip apsiginti, o kur pasislėpti."

Temos: 1 Banditai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min