Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus rajono policija gaudo nelegalaus alkoholio prekeivius

Sodų bendrijoje „Ąžuolas 2“ laikytas alkoholis
Vilniaus rajono policijos nuotr. / Sodų bendrijoje „Ąžuolas 2“ laikytas alkoholis
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį anksti ryte Vilniaus rajono Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai administracine tvarka dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, nubaudė J.B. (gim. 1951 m.), kuri Maišiagalos turgavietėje neteisėtai prekiavo ir laikė akcizais apmokestinamomis cigaretėmis „Saint George“ su Rusijos Federacijos banderolėmis.

Kaip informuoja Vilniaus rajono policija, Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai gavo informaciją, kad sodų bendrijoje „Vasara 2“, Nemenčinėlės kaime, moteris vardu Zuzana neteisėtai prekiauja alkoholiu. Informacija pasitvirtino – septyniasdešimt septynerių metų J.Z.K. pardavė J.J. 0,5 l butelį su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą.

Moteris už tokią neteisėtą prekybą patraukta administracinėn atsakomybėn dėl naminės degtinės, brogos arba kitų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, įgijimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo, jai gresia bauda nuo 300 Lt iki 1 tūkst. 500 Lt.

Šiek tiek anksčiau, kovo 1 d. patikrinimo metu L.L. (gim. 1947 m.), savo namuose sodų bendrijoje „Ąžuolas 2”, Kalikstiškių kaime, neteisėtai vertėsi komercine veikla – pardavė A.G. 0,5 l butelį alkoholio.

Moteris už tokią neteisėtą veiklą atsakys dėl neteisėto vertimasi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla, jai gresia bauda nuo 1 tūkst. Lt iki 3 tūkst. Lt.

Toje pačioje sodų bendrijoje gyvenanti S.Ž. (gim. 1948 m.), pardavė A.G. 0,5 l butelį skysčio, turinčio alkoholio kvapą ir 2 pakelius cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Pareigūnai moters namuose aptiko ir paėmė apie 11 l įvairiose talpose laikomo skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą, ir apie 600 pakelių cigarečių.

Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min