Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus taborą ketvirtadienį sudrebino galinga policijos operacija

Vilniaus tabore atlikta policinė operacija „Narkotikams – NE“.
Vilniaus policijos nuotr. / Pareigūnai vėl krėtė Vilniaus taborą
Šaltinis: 15min
0
A A

Veikiant pagal nuo 2014 m. sausio 1 d. iki balandžio 30 d. surinktus kriminalinės žvalgybos duomenis ir naudojantis iš narkotikų vartotojų bei Vilniuje įrengtų vaizdo stebėjimo vaizdo kamerų gauta informacija, buvo atlikta 16 sankcionuotų kratų pagal 12 anksčiau pagal LR baudžiamojo kodekso 260 str. pradėtų ikiteisminių tyrimų.

Gegužės 22 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba organizavo ir atliko tikslinę policinę priemonę Vilniaus tabore, pavadintą „Narkotikams – NE“.

Jungtinės Vilniaus miesto kriminalinės ir viešosios policijos pajėgos ir suinteresuotų ūkio subjektų atsakingi darbuotojai siekė užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms, susijusioms su neteisėta narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvarta; kitų teisės pažeidimų išaiškinimo bei prevencijos (vogtų daiktų supirkimo, vaikų nepriežiūros, elektros energijos vagysčių atvejų ir kt.). 

Reide dalyvavo 100 pareigūnų ir suinteresuotų ūkio subjektų specialistų.

Patikrinta daugiau kaip 50 asmenų, sulaikyta ir policijos komisariatą pristatyta 15 asmenų.

Rasta ir paimta dešimtys heroino dozių; aguonų ir dalių koncentrato, kanapių ir jų dalių; elektroninės svarstyklės; apie 60 000 litų, kuriuos turėjo niekur nedirbantys asmenys; aukso dirbiniai; įtariama, vogti mobiliojo ryšio telefonai.

Nustatytas 1973 m. gimęs asmuo, pavogęs vieną minėtų telefonų. Be to, nustatytas vienas asmuo, policinės priemonės metu netoli taboro įvykdęs plėšimą – R.S. (gim. 1974 m.) Rodūnios kelio taboro dalyje buvo aptiktas neteisėtas elektros energijos pasijungimas ir, bendradarbiaujant su bendrovės „Lesto“ darbuotojais, užkirstas kelias elektros energijos vagystei – 8 statiniams atjungta neteisėti elektros įvadai.

Policinės priemonės yra tęsiamos, sulaikytų asmenų skaičius gali didėti. Dėl sulaikytų asmenų jau šiandien bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba dėkoja už pagalbą vykdant šios dienos tikslinę priemonę „Narkotikams – NE“ Vilniaus tabore: Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo trečiajai valdybai, Vilniaus aps. policijos įstaigos Nusikaltimų tyrimo valdybai, Kriminalistinių tyrimų skyriui, Vilniaus miesto pirmojo, antrojo ir trečiojo policijos komisariatų kriminalistams ir prevencijos pareigūnams, Viešosios tvarkos valdybos Areštinės ir konvojaus skyriaus bei Mobilios kuopos pareigūnams, Valdymo organizavimo skyriaus Vertėjų poskyrio specialistėms, AB „Lesto“ ir kitiems, kruopštumu ir profesionalumu prisidėjusiems prie sklandžiai atliktos policinės operacijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min