Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 24d. 06:48 , Atnaujinta: 2015 spalio 24d. 09:53

Vilniaus Ukmergės gatvėje – didelis gaisras: sudegė Centrinė ūkininkų turgavietė

Ankstų šeštadienio rytą ugniagesiai skubėjo gesinti gaisro sostinės Ukmergės gatvėje. Užsiliepsnojo pastatų kompleksas, kuriame veikė Centrinė ūkininkų prekyvietė ir alkoholinių gėrimų išparduotuvė. Pastatai supleškėjo.

 

Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 apie gaisrą Ukmergės g. 259 buvo pranešta 4.21 val. Atvira liepsna degė vieno aukšto medinis pastatas.

Apsaugoti tik trys kioskeliai. Visa kita – alkoholinių prekių parduotuvėlė, „Žalios stotelės“ kioskelis, tortų krautuvė, – sudegė.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Liepsna kėsinosi ir į bažnyčią

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriuje 15min.lt žurnalistai sužinojo, kad gaisras lokalizuotas 7.06 valandą.

Išdegė apie 50 metrų ilgio bei 60 metrų pločio teritorija. Apsaugoti tik trys kioskeliai. Visa kita – alkoholinių prekių parduotuvėlė, „Žalios stotelės“ kioskelis, tortų krautuvė, – sudegė. Iš viso be turgavietės nukentėjo keturių bendrovių prekybos patalpos.

Liepsna pagriebė ir šalia turgelio esančios sekmininkų bažnyčios „Biblijos kelias“ stogą, tačiau gaisrą užgesinti pavyko greitai. Apsaugoti suspėta ir du šalia prekyvietės esančius gyvenamuosius pastatus.

Asmenys nenukentėjo. Tiriamos visos gaisro kilimo priežastys.

Buvo girdėti sproginėjimai

Įvykio vietoje buvusi 15min.lt skaitytoja Ieva teigė, kad gaisras kilo priešais „Maxima“ parduotuvę.

Antram ekipažui atvažiavus degė jau bažnyčios pastogė ir tik tuomet kilo panika tarp gaisrininkų, – 15min.lt pasakojo įvykių liudininkas Darius.

„Girdėti sproginėjimai, kuriuos sukelia gaisras. Kiek buvo galima matyti, gaisrinės buvo pasiklydę, galbūt buvo nurodytas netinkamas adresas. Bandžiau pranešt 112 numeriu, tačiau man gražiai padėkojo ir pasakė, jog žino, kur viskas vyksta. Belieka tikėtis, kad papildomas ekipažas ras kelią“, – rašė Ieva.

Skaitytojas Darius pasakojo, kad įvykio vietoje jis buvo dar tuomet, kai atvira liepsna degė tik pirmoji pastato dalis tarp „Vilniaus alaus“ ir „Žalios stotelės“ prekyviečių. 

„Buvome vietoje apie 4.15-4.20 val. ryto. Gaisrinės laukti teko labai labai ilgai. Vienas ekipažas atvyko apie 4.30-4.35 val. ir lėtai pradėjo gesinti likusius jau tik pastato rėmus, kurie degė atvira liepsna. Antram ekipažui atvažiavus degė jau bažnyčios pastogė ir tik tuomet kilo panika tarp gaisrininkų“, – 15min.lt pasakojo įvykių liudininkas Darius.

Prekybininkams – nerimas

Apie devintą valandą ryto prie beveik visiškai supleškėjusios Centrinės ūkininkų prekyvietės būriavosi šio turgelio prekeiviai. Jie visi bandė susisiekti su turgavietės savininku, tačiau jiems to padaryti nepavyko.

„Prekeiviai išties nerimavo, ką daryti toliau. Viena moteris guodėsi, kad šiandien jai parkeliauja iš Vilkaviškio produktai. Ką su jais daryti? Daugelio prekybininkų sutartys su turgavietės savininku galioja iki 2019 metų, tad žmonėms rūpėjo, kas bus toliau“, – 15min.lt pasakojo įvykio vietoje buvusi, šalia turgavietės gyvenanti gaisro liudininkė Sigita.

Dėkojame skaitytojams už nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Įvykio vietoje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Įvykio vietoje

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min