Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Vilniaus universiteto bibliotekoje merginas gąsdina vyras su lietpalčiu

Trečiadienį socialiniuose tinkluose pasklido perspėjimas apie vyrą, kuris Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) neva kabinėjasi prie merginų.
Įtartinas vyras su lietpalčiu MKIC
Merginos įspėjimas dėl įtartino vyro MKIC / Facebook.com

MKIC lankytoja Emilija pastebėjo, kad bibliotekoje jau apie mėnesį pastebimas  vyresnio amžiaus vyras, kuris neleidžia merginoms ramiai mokytis. „Jau ne kartą pačiai teko keisti sėdėjimo vietą ar išvis išeiti iš bibliotekos, nes jis tiesiog persekioja ir stebi pro knygų lentynas“, – rašė mergina.

„Jis vis grįžta“

Apie savo nerimą ji paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“ esančioje MKIC lankytojų grupėje ir pasidalino įtartino vyro nuotrauka.

„Jau kokį mėnesį čia lankosi šitas vyriškis, ankščiau ateidavęs su geltonu puspalčiu, dabar su mėlynu lietpalčiu iki kelių. Jis kabinėjasi prie visų merginų ir iš pirmo žvilgsnio gali nepasirodyti pavojingas. Kartą jau teko eiti pas apsaugą, kad jį išprašytų, bet jis vis grįžta“, – skelbė sunerimusi mergina.

Ji patarė visoms MKIC merginoms nesileisti su įtartinu vyriškiu į kalbas bei ragino vaikinus būti neabejingus ir jį išprašyti iš bibliotekos.

Įtartinas vyriškis - Fizikos fakulteto docentas?

Nors dauguma MKIC lankytojų grupės narių į šį perspėjimą žiūrėjo su šypsena ir jį palydėjo šmaikščiais komentarais, Emilijai tai juokinga nepasirodė.

Facebook nuotr./Merginos įspėjimas dėl įtartino vyro MKIC
Facebook nuotr./Merginos įspėjimas dėl įtartino vyro MKIC

„Nenorėčiau vieną dieną sužinoti, kad kažkas rimto nutiko rimto, kai galima buvo užkirsti tam kelią. Beje, biblioteka yra ne pasišnekėjimo ar gero laiko praleidimo vieta, tuo labiau pažinčių“, – skeptiškiems komentatoriams aiškino mergina.

Kai kurie komentatoriai aiškino, kad šis vyras prisistato fizikos docentu Vilniaus universitete, tačiau Emilija greitai paneigė šią versiją. „Taip, docentas, kuris nežino, kokia čia išvis yra biblioteka, ir klausia studenčių“, – „Facebook“ rašė ji.

Uždrausta lankytis MKIC

Kita mergina taip pat pripažino mačiusi šį vyresnio amžiaus vyrą, kuris jai sukėlė įtarimą. Dėl to mergina net pradėjo rečiau lankytis bibliotekoje. „Visgi namuose geriau mokytis nei MKIC“, – rašė ji.

Perspėjusi MKIC lankytojus Emilija neištvėrė jų abejingumo ir nutarė parašyti skundą bibliotekos administracijai, kurio pagrindu šiam įtartinam vyrui su paltu nuo šiol bus uždrausta lankytis Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius