Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 6d. 14:18

Vilniečio namuose – gausus ginklų, galbūt panaudotų rezonansinuose nusikaltimuose, arsenalas

Ginklai
Kauno apygardos prokuratūros nuotr. / Ginklai

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl dėl rengimosi nužudyti du ar daugiau žmonių, atlikta krata vilniečio namuose. Pas vyrą rasta 6 vienetai nelegaliai laikytų šaunamųjų ginklų, didelis kiekis šaunamųjų ginklų dalių, įranga bei priemonės šaunamųjų ginklų konstrukcijos perdarymui, įvairūs šaudmenys bei jų dalys.

Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Vytautas Gataveckas kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Vilniaus 3-iojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnais, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl rengimosi nužudyti du ar daugiau žmonių, nukentėjusiųjų asmenų dėl tarnybos pareigų vykdymo, iš anksto nuosekliai ruošiantis, sėkmingai atliko operaciją, praneša Kauno apygardos prokuratūra.

Kratos metu vilniečio namuose rasta ir paimta mažiausiai 6 vienetai, kaip įtariama, nelegaliai laikytų šaunamųjų ginklų, didelis kiekis šaunamųjų ginklų dalių, įranga bei priemonės šaunamųjų ginklų konstrukcijos perdarymui, įvairūs šaudmenys bei jų dalys.

Kauno apygardos prokuratūros nuotr./Ginklai ir jų dalys
Kauno apygardos prokuratūros nuotr./Ginklai ir jų dalys

Atliekant kratą, įtariamojo namo rūsyje rastos įrengtos ir šaudymui pritaikytos patalpos, kuriose pareigūnai rado iššaudytų kulkų, tūtelių, taikinių ir kitų objektų.

Kauno apygardos prokuratūros nuotr./Šoviniai
Kauno apygardos prokuratūros nuotr./Šoviniai

"Atsižvelgiant į tyrimo metu surinktą medžiagą, yra pagrindo manyti, kad įtariamasis galėjo perdirbti atitinkamo modelio dujinius pistoletus, pakeičiant ar perdarant tam tikras jų gamykline dalis į šaunamuosius ginklus, pritaikytus šaudyti koviniais šaudmenimis. Neatmetama galimybė, kad šie ginklai buvo panaudoti rezonansinėse nusikalstamose veikose“, – kalbėjo tyrimo grupei vadovaujantis prokuroras V.Gataveckas.

Pažymėtina, kad visus kratos metu rastus daiktus tirs balistikos bei sprogmenų ekspertai.

Šiandien Kauno apylinkės teismas įtariamajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – 2 mėnesių suėmimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min