Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečių košmaras baigėsi: apvirtusi dujų cisterna patraukta, eismas atnaujintas

Vilniuje, prie Spaudos rūmų, apvirto dujų cisterna
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniuje, prie Spaudos rūmų, apvirto dujų cisterna
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie 10.45 val. Vilniuje, sankryžoje šalia Spaudos rūmų, atsikabino ir apvirto bendrovės „Emsi“ dujovežio cisterna, pripildyta. Cisterna nesprogo. Susiformavo milžiniškos eismo spūstys T.Narbuto g. – Pilaitės prospekte. Visuomeninio transporto stotelėse kaupėsi žmonių minios, o vis dar važiuojantys troleibusai darėsi vis pilnesni. Kai kurie karščio ir laukimo išvarginti keleiviai iš nevilties ėmė stabdyti pakeleivingas mašinas. Apie 15 val. cisterna nuo kelio buvo patraukta, eismas iš dalies atstatytas.

Dujų pilna cisterna apvirto ant kelio ir jį užtvėrė

Skaitytoja Kristina pranešė: apie 10.45 val. Vilniuje atsikabino ir apvirto dujovežio cisterna. Susiformavo didžiulės eismo spūstys T.Narbuto g. – Pilaitės prospekte.

Nelaimės vieta – ties Laisvės ir Pilaitės pr. viaduku. Dujos neišsiliejo. 15min.lt fotografas Irmantas Gelūnas iš įvykio vietos pranešė, kad policija atitvėrė didžiulę teritoriją. Pareigūnai neleido iš centro važiuoti į Pilaitę. Eismas vyko tik viaduku.

 
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Šis keleivis iš nevilties pradėjo stabdyti pakeleivingas mašinas
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Šis keleivis iš nevilties T.Narbuto gatvėje pradėjo stabdyti pakeleivingas mašinas. Niekas nestojo.

Didžiulę cisterną atversti gali tik kranas. Kranas jau pristatytas į nelaimės vietą, tačiau negali atversti cisternos, nes trukdo virš jos esantys troleibusų laidai. Prieš 13 valandą atvyko specialistai, kurie nukirpo laidus, tuomet kranas galėjo atversti cisterną.

Dėl Laisvės pr. ir Pilaitės pr. sankryžoje įvykusio eismo įvykio nevažiavo dalis viešojo transporto. SĮ „Susiekimo paslaugos“ informavo keleivius, kad dėl nuo benzinvežio atsikabinusios ir apvirtusios cisternos ir dėl to uždarytos dalies Laisvės prospekto bei Pilaitės prospekto bei šalia esančių gatvių sutriko viešojo transporto darbas.

Kelias valandas nevažiavo 1, 3, 7, 9, 13, 16, 18 ir 19 troleibusai, 7, 32, 49, 55, 63, 59 ir 116 autobusai bei 2G ir 4G greitieji autobusai.

Gyventojai buvo kviečiami rinktis alternatyvius viešojo transporto maršrutus.

Papildyta 15.00 val. Eismas iš dalies atnaujintas

15min.lt sužinojo, kad po 15 val. pagaliau atnaujintas 7, 32, 49, 55, 63, 59 ir 116 autobusų, 1, 3, 7, 9, 13, 16, 18 ir 19 troleibusų bei 2G ir 4G greitųjų autobusų eismas. Skaičiuojama, kad viešajam transportui grįžti į įprastus tvarkaraščius gali prireikti keleto valandų. 

Laikinai pakeisti 4G, 75 ir 49 autobusų maršrutai, kurie grįš į įprastą trasą, kai pasieks galinę maršruto stotelę.

Teigiama, kad iš Stoties į Santariškes važiuojantys greitojo 2G maršruto autobusai laikinai stos visose stotelėse, kad surinktų stotelėse įstrigusius keleivius.

15min.lt fotoreporteris I.Gelūnas pranešė, kad kai kurie nuosavų automobilių vairuotojai, matantys palei gatvę pėsčiomis einančius troleibusų ir autobusų keleivius, geranoriškai stojo, kad juos pavežtų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai savo ruožtu irgi pateikė aktualią informaciją dėl eismo įvykio Vilniuje, Laisvės ir Pilaitės  pr. sankryžoje, per kurį apvirto dujų cisterna ir buvo sustabdytas autotransporto eismas Laisvės prospektu: „Šiuo metu cisterna pakelta ir išvežama iš eismo įvykio vietos, jau iš dalies leidžiamas eismas Laisvės prospektu, važiuojant nuo Lazdynų link Pašilaičių, iš Laisvės prospekto jau leidžiama pasukti į dešinę – į T.Narbuto gatvę“, – pranešė policija.

Laikini autobusų maršrutų pakeitimai

Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ atstovai pranešė, kad laikini autobusų pakeitimai dėl avarijos yra tokie: 4G autobusas iš Saulėtekio važiuos savo trasa iki Pedagoginio žiedo, nuo jo – Ukmergės gatve iki Ozo/Ukmergės sankryžos (Šeškinės stotelė), toliau Ozo, Buivydiškių, Rygos, Justiniškių gatvėmis iki Kaukaro stotelės, toliau – aplinkkeliu iki Pilatės. Atgal – ta pačia trasa.

75 autobusas iš Pilaitės važiuos iki aplinkkelio, aplinkkeliu pro Kaukaro stotelę ir tęs maršrutą įpasta trasa iki Santariškių. Atgal – ta pačia trasa.

49 autobusas važiuos nuo Ateities gatvės įprasta trasa iki Pedagoginio žiedo, kur apsisuks ir važiuos atgal į Ateities gatvę.

Maršrutai bus pakeisti tol, kol bus likviduoti eismo įvykio padariniai.

Atsikabinusi ir apvirtusi priekaba
Atsikabinusi ir apvirtusi priekaba sukėlė milžiniškas spūstis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min